Audio Service Riva 2 P İşitme Cihazı
Ekim 2, 2017
Beltone Legend
Ekim 2, 2017

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı

Randevu Al

Stok Durumu: Mevcut

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı cep telefonu ile aparatsız iletişim kurar.

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı İle Konuşmaların detaylarını her ortamda duyabileceksiniz. Su geçirmez olup, gürültü baskılama özellikleri yüksek olan Beltone Boost, ileri ve çok ileri işitme kaybı yaşayan işitme cihazı kullanıcılarının hayata daha rahat katılmaları için tasarlandı.

Beltone Boost Özellikler

Iphone ve Android Cep telefonları ile kablosuz bağlantı: Beltone boost ile yüksek işitme kayıplı kullanıcılar, Bluetooth üzerinden cep telefonları ile işitme cihazları arasındaki bağlantısı sayesinde cep telefonunu direkt olarak işitme cihazlarından duyabilmektedir.

İki Cihaz Arası Senkronizasyon: Çift taraflı işitme cihazı kullanıldığında cihazların birbirleriyle iletişim kurarak daha doğal ses iletmelerini sağlar.

Islık Kesme Özelliği: Feedback(ıslık sesi) silici ve AFX müzik programı ile cızırtısız bir duyma sağlar.

Frekans Kaydırma Özelliği: Duyulmayan frekanslardaki sesleri duyulabilir frekanslara taşıyarak daha bütün bir ses algısı oluşturur.

Crosslink Yönlülük: Ortam gürültüsünün çok olduğu restoran, cafe gibi yerlerde gürültüyü baskılayarak konuşmaların ayırt edilmesine faydalı olur.

Akılı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici: Ortam gürültüsüne göre cihazın sesini otomatik olarak artırıp azaltır.

Bir önceki yazımız olan Oticon Opn 3 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy, emy işitme ve opn3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum