Kulak Çınlaması Tedavisi ve Nedenleri
Temmuz 27, 2018
Oticon Dynamo Sp 6
Temmuz 30, 2018

Oticon Ria 2 Pro Ti Çınlama Maskeleyici İşitme Cihazı

Randevu Al

Çınlama Maskeleme Özellikli İşitme Cihazı Oticon Ria 2 Pro Ti

Stok Durumu: Mevcut

Reçeteli Emeklilere: 2230 TL

Reçeteli Çalışanlara: 2295 TL

Kulak çınlamanız mı var? Avrupa’ da 20 yılı aşkın süredir çınlama baskılamada kullanılan Oticon işitme cihazları ile tanışın!

113 yıllık Oticon markasının Ria 2 Pro Ti modeli ile premium işitme cihazlarına giriş yapın. Konuşmaları ayırt etmede 4 çekirdekli işlemcisinin gücünü barındıran Ria 2 ile kalabalık ortamlarda daha az çaba harcayarak duyacaksınız. Çınlama maskeleme özelliği, tüm işitme kayıplarına uygulanabilir olması ve uygun fiyatı ile en çok satılan Premium işitme cihazımız Oticon Ria 2 Pro Ti ile tanışın.

Mini Hoparlör ile Cihazın Kulağınızda olduğunu unutun. Kulağınızda tıkanıklık hissi yaşamadan cihazınızı uzun saaatler kullanabileceksiniz. Açık hoparler kulak içinde sistemi sayesinde kulağınız sürekli hava alacak.

                                                

 

Oticon Ria 2 Pro Ti Özellikler

16 Kanal-15 bant: Premium işitme cihazlarının en önemli özelliklerinden biri kanal bant sayısıdır. Konuşma netliğinin sağlanmasında ve cihazın size özel olarak kişiselleştirilmesinde kanal- bant sayısının büyük önemi vardır.

Kulak Çınlaması Maskeleme Özelliği: Çınlamanın tersi özelliklerde ses kulağa verilerek kulak çınlaması duyulmaz hale gelir.

Kulak çınlamasında işitme cihazı kullanımı konusunda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kulak çınlaması nedenleri ve çınlama hakkında genel bilgi için tıklayınız.

Çift Taraflı Senkronizasyon: Oticon Ria 2 Pro işitme cihazı çift taraflı kullanıldığında, işitme cihazları birbiriyle iletişim kurarak sesleri yükseltir. İki kulaktan eş zamanlı duyma sağlanarak ses netliği artırılır.

FreeFocus: Kalabalık bir ortamda, toplantıda, hareket halindeyken dinlemek istediğiniz seslere odaklanmanıza yardımcı olur.

Youmatic: Her insan sesleri farklı duyup, farklı yorumlar. Youmatic teknolojisi ile cihazlarınız tamamen sizin tercihlerinize özel duyma sağlar.

w

İnium Sense Feedback Kalkanı: İşitme cihazlarından gelen rahatsız edici ıslık sesini önleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcı ötme(feedback) sesi olmadan rahatlıkla sarılabilir.

%15 İndirim Kampanyalı İşitme Cihazı

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.
İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,
Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Google haritalardan yol tarifi için tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Oticon Opn 3 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy, emy işitme ve opn3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum