Kulak Arkası İşitme Cihazlarının Temizlik ve Bakımı
Eylül 11, 2017
Ani İşitme Kaybı
Eylül 11, 2017

En İyi İşitme Cihazı Hangisi?

İnce Sesler ve Kalabalık Ortamlar Artık Sizin İçin Zorluk Olmasın!

Sorularınızı Cevaplayalım

-En İyi İşitme Cihazı Nedir?

-En İyi İşitme Cihazı Nasıl Alınır?

-Kulak İçi mi Kulak Arkası mı Kullanmalıyım? Hangi  Marka İşitme Cihazı Benim İçin Uygun?

En İyi İşitme Cihazı Sizce Nedir? Emy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi larak en sık karşılaştığımız sorulardan biridir. En iyi işitme cihazı Markası ve modeli kişiden kişiye değişecektir, değişmek zorundadır. Her işitme kaybı her modele uygun değildir. İşitme Kaybının derecesi, kulak yolunun yapısı, kişinin çalışma ve yaşam ortamlarının ne derece gürültülü olduğu gibi öneli etmenler işitme cihazı seçiminde etken olmaktadır. Bu etkenlerden en önemlisi işitme kaybının dereceleridir.

-İşitme Cihazları Ses Güçleri ve Görünüşlerine Göre Üçe Ayrılmaktadır-

1) Kulak Arkası İşitme Cİhazları (BTE) : Düşük düzey işitme kaybından çok ileri düzey işitme kaybına kadar kullanılabilir. 30-110 dB aralığında kullanılabilir. Her yaştan işitme cihazı kullanıcısının rahatlıkla günlük hayatında kullanabileceği cihaz  türüdür. Kulak Kalıpları ile kullanılır. Pilinin haftada 1 kez değişmesi gerekir.

Merkezimizde kulak arkası olarak Oticon, Audioservice ve Beltone işitme cihazları bulunmaktadır. Ürünlerle İlgili detaylı bilgi ve işitme cihazı fiyatları için merkezimizi her zaman arayabilirsiniz.

Randevu ve sorularınız için : (0312) 419 00 46 / 0553 705 46 00 no’ lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

-Kulak Arkası İşitme Cihazlarımızı İncelemek İçin Tıklayınız-

2) Mini Kulak Arkası İşitme Cihazları: Düşük düzeyden ileri düzey işitme kayıplarına kadar kullanılabilir. 30- 100dB aralığında kullanılabilir. Mini kalıplar veya açık kubbe ile kullanılır. Pilinin haftada bir kez değişmesi gerekir.

Merkezimizde  mini kulak arkası olarak Oticon, Audioservice ve Beltone işitme cihazları bulunmaktadır. Ürünlerle İlgili detaylı bilgi ve işitme cihazı fiyatları için merkezimizi her zaman arayabilirsiniz.

3) Kulak İçi İşitme Cİhazları: Düşük düzeyden ileri düzeye kadar işitme kayıplarında kullanılabilir. 30- 80 dB aralığında maximum verimle duymayı sağlar. Pilinin haftada bir kez değişmesi gerekir.

Merkezimizde kulak içiolarak Oticon, Audioservice ve Beltone işitme cihazları bulunmaktadır. Ürünlerle İlgili detaylı bilgi ve işitme cihazı fiyatları için merkezimizi her zaman arayabilirsiniz.

Randevu ve sorularınız için : (0312) 419 00 46 / 0553 705 46 00 no’ lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

-Kulak İçi İşitme Cihazlarımızı İncelemek İçin Tıklayınız-

Bir önceki yazımız olan İşitme cihazlarında SGK Ödemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum

yorum