İşitme Cihazı Nasıl Alınır?
Ağustos 10, 2017
İşitme Kaybının Nedenleri
Ağustos 10, 2017

Emy İşitme Hakkında

Emy işitme Cihazları Satış ve uygulama merkezi işitme sektöründeki uzun zamanlı tecrübesini, cihaz kullanıcılarının yaşadığı problemleri ilk elden gözlemleyerek ürettiği çözümleri işitme kayıplı kişilere sunmaktadır.

İşitme cihazı bir ürün değil yılları kapsayan bir hizmettir felsefesi ile kurulan EMY İşitme, cihaz kullanıcılarına cihazlarını istedikleri zaman ayarlama, evde hizmet, 1 hafta teknik servis süresi, cihazlar teknik servisteyken hastaya yedek cihaz temini, kulak çınlaması destek hizmeti gibi hizmet ayrıntıları ile işitme kayıplıve kulak çınlamasından şikayetçi bireyler ile buluşmaktadır. Kullanıcının cihazlardan ve hizmetten memnun kalması, bu ayrıntıların kurumsal kimlik ile birleşmesi ile mümkündür. Kullanıcı firmamızdan işitme cihazı hizmeti aldığı takdirde her zaman karşısında profesyonel destek personeli bulacaktır.

Oticon, Beltone ve Audioservice markalarını kullanıcılara sunan EMY İşitme, teknolojinin yönetim tarafından sürekli takip edilmesi ile en yeni cihaz modellerini uygun fiyatlar ve insan odaklı, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti ile sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İşitme Cihazı Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde işitme cihazı neye göre alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum