En iyi işitme cihazlarına en uygun fiyatla sahip olun.
Uygun Fiyatlı Kulak İçi Oticon Get İşitme Cihazı
Haziran 10, 2018
Oticon Sensei Sp Çocuk İşitme Cihazı
Temmuz 5, 2018

İşitme Cihazı Fiyatları

işitme cihazı fiyatları emy işitme cihazları ankara

Emy İşitme Cihazları Oticon İşitme Cihazı Fiyat Listesi 2018

İndirimli Fiyatlar ve Ücretsiz Randevu İçin

(0312) 419 00 46 / (0553) 705 46 00

‘SGK; raporlu ve reçeteli emeklilerde 675 TL, çalışanlarda 600 TL ödeme yapmaktadır. Fiyat listesi güncel SUT( sağlık uygulama tebliği)’ ne göre düzenlenmiştir.’

 

Oticon Marka İşitme Cihazları Fiyat Listesi

İşitme Cihazlarında Sgk Ödemesi Hakkında Bilgi İçin Tıklayınız.

Hangi İşitme Cihazını Seçmelisiniz?

İşitme cihazları kulak arkası (bte), miniRite (daha küçük kulak arkası), kulak içi, dip kulak içi (kulakta görünmeyen işitme cihazı) olmak üzere farklı modeller ve farklı fiyatlara sahiptir. Emy İşitme Cihazları Merkezinde 114 yıllık  Oticon markasının Danimarka üretimi işitme cihazları ile tanışın.

İşitme Cihazı fiyatları cihaz modeli ve cihaz türüne göre değişmektedir. Kulak içi, mini kulak arkası ve kulak arkası cihazlar işitme kaybına ve kişinin tercihine göre satın alınabilmektedir.

İşitme Cihazı Türleri Hakkında

Hangi işitme cihazı türünü kullanabileceğiniz hem medikal hem de kişisel tercih içeren bir konudur. İşitme cihazı seçiminde en önemli olan etken kullanıcının işitme kaybı veya kulak çınlamasına en uygun cihazı seçmesidir. İşitme cihazı kullanmanın gözlük kullanmaktan bir farkı yoktur. İlerleyen teknoloji sayesinde işitme cihazları hem küçülmüş, hem de işlemcileri güçlenerek üstün gürültü baskılama ve konuşmalara odaklanma özelliklerine sahip olmuşlardır. Emy işitme cihazları satış ve uygulama merkezi olarak bizler, Türkiye ve Dünyada işitme cihazı sektöründe bir dev olan Oticon markasını sizlerle buluşturuyoruz. İşitme kaybı, siz veya sevdiklerinizin yaşam kalitesini düşüren ve 5 temel duyudan birisi olduğu için kişinin psikolojik ve fiziksel sağlığında çok önemli rol oynayan, giderilebilir bir sağlık sorunudur. Olabildiğince estetik, üstün ses kalitesi, suya ve toza karşı dayanıklılık gibi cihazlarımızda standart olarak bulunan özellikler sayesinde cihazın kulağınızda olduğunu unutacaksınız.

 

Kulakta görünmeyen kulak içi cihazlarımızı incelemek için tıklayınız. 

En iyi işitme cihazlarına en uygun fiyatla sahip olun.

Oticon Kulak İçi İşitme Cihazı

Yüksek kayıplara kadar kadar kullanılabilen, az görünürlüğe sahip mini kulak arkası cihazlarımız incelemek için tıklayınız.

 

Oticon Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı Görünüm

Çok yüksek kayıplara kadar kullanılabilen kulak arkası cihazlarımız incelemek için tıklayınız. 

 

Cihaz Alımı Hakkında

İşitme cihazı araştırması yapılırken fiyattan ve modelden çok kullanıcının rahatı önemlidir. Her işitme kayıplı birey, her işitme cihazını kullanamamaktadır. Cihazı kullanacak kişi araştırma yapmalı,  en uygun modeli işitme uzmanlarının önerisi ile satın almalıdır. Sitemizin işitme cihazı nasıl alınır, hangi işitme cihazı benim için uygun kısımlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Kişinin işitme cihazını almadan önce denemesi çok önemlidir. Emy İşitme’de ücretsiz olarak cihazlarımızı deneyebilir, kararınızı denedikten sonra verebilirsiniz.

Ürünlerimiz Danimarka ve Almanya üretimi olduğu için döviz ile satın alınmakta, kura göre fiyatlar değişmektedir. Tüm ürünlerimizde Bonus, Maximum ve Word kredi kartlarına 9 taksit seçeneğimiz vardır. Ürünlerimizi ücretsiz deneyip, sonra satın alabilirsiniz.

En Çok Satılan İşitme Cihazlarımız

1) Oticon Get Kulak Arkası/ Kulak İçi

Uygun fiyatlar ile üstün Oticon kalitesinin birleşimidir. Yüksek işitme kayıplarına kadar uygulanabilmektedir.

2) Oticon Ria 2 Mini Kulak Arkası/ Kulak İçi

Estetik görünüm, Oticon’ un konuşmaları anlamaya yardımcı olan patentli Brainhearing teknolojisi ile birleşiyor. Uygun fiyatı ile yüksek işitme kayıplarına kadar kullanılabilir. Hoparlör kulak içinde olarak kullanılan Ria 2 ile kulağınızda tıkanma hissi yaşamadan rahatça cihazı kullabilirsiniz.

3) Oticon Opn Serisi Mini Kulak Arkası/ Bluetooth İle I Phone ve I Pad Bağlantısı

Oticon markasının premium seri işitme cihazı olup, en üst düzey teknolojilerini barındırır. 2017 yılı itibariyle Ces İnnovasyon ödülü başta olmak üzere Avrupa ve dünyada bir çok ödül alan Oticon Opn serisi ile gürültüden arınmış ses sahnesini tüm detaylarıyla duyun. En üstün kanal bant sayısı ile tüm sesler kristal berraklığında kulağınıza iletilir. İşitme cihazınız aynı zamanda Bluetooth kulaklık olarak da görev yapar, gelen çağrıları direkt olarak cihazınızdan duyup, iş yaşantınızda ve yoğun telefon görüşmelerinde konforunuzu üst düzeye çıkarın.

4) Oticon Nera 2 Kulak İçi

Oticon Nera 2 Pro, Premium işitme cihazlarının orta modelidir. Hem en iyisini isteyen hem de bütçeyi gözeten kullanıcılar için idealdir. Gürültü baskılama, kalabalık ortamlarda konuşmaların ayırt edilmesine yardımcı olma, ıslık sesi engelleme özellikleri ile Nera 2 konuşmalara katılmanıza yardımcı olur.

Kampanya ve Hizmetler

  • İndirimli fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
  • Kredi kartına 9 taksit
  • Merkezimize gelemeyecek durumda hastalarımız için tüm işlemlerin hastanın bulunduğu yerde yapılması
  • Memnuniyet sağlanana kadar ücretsiz cihaz ayarlama
  • Periyodik bakım ve ayarların ücretsiz yapılması

Detaylı Bilgi için: (0312) 419 00 46 ve 0553 705 46 00 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Google haritalardan yol tarifi ve adres bilgisi için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Oticon Ria2 Kulak İçi (CIC) İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy işitme, oticon ve ria 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum