Ücretsiz Periyodik Bakım
Ağustos 31, 2017
Kulak Kalıbı
Eylül 11, 2017

Neden Oticon, Beltone ve Audioservice

Neden Oticon, Beltone ve Audioservice

İşitme cihazları üreten birçok firma bulunmaktadır. Emy işitme merkezi olarak işitme kayıplı veya kulak çınlamasından muzdarip kişilere en uygun teknolojileri üreten Danimarka ve Almanya üretimi cihazlarımızı takdim ediyoruz. Bayisi olduğumuz bu üç markadan herhangi birisinde sizler için uygun cihazı seçiyor, uzman kadromuz ile cihazı tam sizin işitme kaybınıza göre ayarlıyoruz.

Evde hizmet, müşteri memmuniyeti için istenildiği kadar cihaz ayarlanması, üç firmanın 100’e yakın işitme cihazı modelini bünyesinde barındıran EMY işitme ile duymak veya bir yakınınızın duymasını sağlamak hiç bu kadar ekonomik ve kolay olmamıştı.

Oticon

111 yıllık Danimarka kökenli işitme cihazı üreticisidir. Birçok yeni teknolojiyi işitme cihazı üreticisi olarak patent altına almış firmalardan biridir. Üstün ses kalitesi ve çok dayanıklı işitme cihazları üreten Oticon, cep telefonlarındaki 4 çekirdekli işlemciyi kullanarak daha hızlı bir şekilde sesi işleyen, beyne sesleri anlamakta kolaylık sağlayan teknolojileri üreten firmadır. Kulak arkası, kulak içi, süper güçlü ve dip kanal içi( görünmez kanal içi ) alternatifler sunmaktadır.

Beltone

75 yıllık Danimarka kökenli işitme cihazı üreticisidir. Çok yüksek kalite, Avrupa ve Amerika’da servis ağı, Bluetooth ile ek hiçbirşeye gerek kalmadan akıllı telefon ve tabletlerle iletişim kurma gibi lider teknolojileri barındırır. Su geçirmez Boost serisi ile her işitme kaybından bireye ve kulak çınlaması olan kişilere geniş bir ürün yelpazesi kuran Beltone, kullanıcılara telefonla konuşmakta büyük kolaylık sağlıyor.

Audioservice

Almanya üretimi olup Siemens işitme cihazları ile çok benzer özellikler taşıyan Audioservice markası, uygun fiyatlara üstün Alman teknolojisini sunuyor. Danimarkalı akranlarına göre işitme cihazlarını çok daha uygun rakamlarla işitme kayıplı ve kulak çınlamasına sahip kişilerle buluşturan Audioservice markası, EMY İşitme de birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmiş ve yıllarca kullanılmıştır. Özellikle yaşlı işitme kayıplılarda çok başarılı sonuçlar veren Audioservice markası, uzman odyometristlerimizin cihazı tam sizin işitme kaybınıza göre ayarlamasıyla birleşiyor.

Bir önceki yazımız olan Kulak Çınlaması Tedavisi ve Nedenleri başlıklı makalemizde emy işitme, kulak çınlaması ve Kulak çınlaması maskeleme özellikli işitme cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum