En iyi işitme cihazlarına en uygun fiyatla sahip olun.
Oticon Nera 2 Premium Kulak İçi İşitme Cihazı
Kasım 25, 2017
Emeklilere İşitme Cihazı
Ocak 6, 2018

Oticon Alta2 Pro Ti Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı

Randevu al

Stok Durumu: Mevcut

Sevdiklerinizle Paylaşın
4 Çekirdek işlemcili Oticon Alta 2 Pro (PREMİUM KATAGORİ)

Alta 2 Pro Tİ(Tinnitus) İşitme Cihazı

Oticon Alta 2 Pro ti  Mini Kulak  Arkası Görünüm

112 yıllık Oticon markasının Alta 2 Pro Ti modeli ile premium bir işitme cihazı sahibi olun. Konuşmaları ayırt etmede 4 çekirdekli işlemcisinin gücünü barındıran Alta 2 Pro Ti ile kalabalık ortamlarda daha az çaba harcayarak duyacaksınız. Çınlama maskeleme özelliği, tüm işitme kayıplarına uygulanabilir olması ve %15 indirimli fiyatı ile en çok satılan Premium işitme cihazımız Oticon Alta 2 Pro Ti ile tanışın.

                     

Oticon Alta 2 Pro Ti işitme cihazı ile işitme kaybınızı ve kulak çınlamanızı ertelemek istemeyeceksiniz. Toplantıda, seminerde, gürültülü ortamlarda cihaz kullandığınızın farkına varmadan duyabilmeniz için tasarlanan Oticon Alta 2 ile,en doğal duymayı gürültüden, ıslık sesinden rahatsız olmadan elde edeceksiniz.

60 db – 85 db ve 100 db Hoparlör Seçenekleri.

 

Hayatı duyarak yaşayın, sevdiklerinizle her zaman sohbet edin!

Kulak içi Atla 2 Pro Ti modelimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Mini Hoparlör ile Cihazın Kulağınızda olduğunu unutun. Kulağınızda tıkanıklık hissi yaşamadan cihazınızı uzun saaatler kullanabileceksiniz. Açık hoparler kulak içinde sistemi sayesinde kulağınız sürekli hava alacak.

                                                

Oticon Alta 2 Pro Özellikler

16 Kanal-16 Bant: Kanal bant sayısındaki fazlalık, detayları daha iyi anlamanıza ve en ince işitme kayıplarına kadar cihazın size özel ayarlanmasına imkan sağlar.

Kulak içi ve Dip Kulak İçi: Alta 2 Pro Ti kullanırken neredeyse tamamen gözükmeyen modellere sahiptir. Bu modelleri incelemek için tıklayınız.

Kulak Çınlaması Maskeleme Özelliği: Çınlamanın tersi özelliklerde ses kulağa verilerek kulak çınlaması duyulmaz hale gelir.

Kulak çınlamasında işitme cihazı kullanımı konusunda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kulak çınlaması nedenleri ve çınlama hakkında genel bilgi için tıklayınız.

Çift Taraflı Senkronizasyon: Oticon Alta 2 Pro Ti işitme cihazı çift taraflı kullanıldığında, işitme cihazları birbiriyle iletişim kurarak sesleri yükseltir. İki kulaktan eş zamanlı duyma sağlanarak ses netliği artırılır.

FreeFocus: Kalabalık bir ortamda, toplantıda, hareket halindeyken dinlemek istediğiniz seslere odaklanmanıza yardımcı olur.

Youmatic: Her insan sesleri farklı duyup, farklı yorumlar. Youmatic teknolojisi ile cihazlarınız tamamen sizin tercihlerinize özel duyma sağlar.

w

İnium Sense Feedback Kalkanı: İşitme cihazlarından gelen rahatsız edici ıslık sesini önleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcı ötme(feedback) sesi olmadan rahatlıkla sarılabilir.

 MAXİMUM VE BONUS KARTA 9 TAKSİT

Peşinde %15 İndirim Kampanyalı İşitme Cihazı

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.
İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,
Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Google haritalardan yol tarifi için tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Oticon Ria2 Kulak İçi (CIC) İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy işitme, oticon ve ria 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum