En iyi işitme cihazlarına en uygun fiyatla sahip olun.
Oticon Alta2 Pro Ti Kulak İçi İşitme Cihazı
Ocak 31, 2018
Oticon Opn 1 Premium İşitme Cihazı
Şubat 15, 2018
Randevu Al

Stok Durumu: Mevcut

48 Kanallı Premium 2.Seviye İşitme Cihazı

Oticon Opn 2 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı


Kanal Bant Sayısı: 48 Kanal 16 Bantlı Teknoloji Seviyesi: Premium Orta Seviye

I Phone ve I Pad ile aparatsız Bluetooth bağlantısı. Velox ultra hızlı işlemci ile 2.4 GHZ’ lik üstün ses paylaşımı. Telefon konuşmalarınızı ve favori filmlerinizi olabilecek en doğal şekilde direkt işitme cihazından duyun. Kullanıcı dostu Oticon On yazılımı ile cihaz ses seviyesini telefonunuzdan kontrol edin. Avrupa’ da pek çok ödül kazanan Oticon Opn işitme cihazlarını Emy İşitme’ de ücretsiz deneyin.

İşitme Cihazı Özellikleri

  • 48 Kanal 16 Bant Sayısı üstün kanal sayısı ile işitme cihazınız sesleri detaylı olarak iletecek. En ince sesleri anlamak ve konuşmalara katılmak kolaylaşacak.
  • Oticon Opn 2 işitme cihazı 114 yıllık Oticon firmasının en üst düzey işitme cihazı grubu olan Opn ailesinin bir üyesidir.
  • Emy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama merkezi olarak bizler şirket politikamız olan ücretsiz işitme cihazı deneme hizmetimizden faydalanmanızı isteriz. Üst düzey cihaz alımında kullanmayı planladığınız işitme cihazının geleneksel işitme cihazlarından ne kadar üstün olduğunu deneyerek anlayın.
  • Oticon Opn 2 en iyi işitme cihazını isteyen her yaştan hastalar için tasarlandı.

 

%15 indirim ve 9 taksit imkanlarımız ile en iyi işitme cihazlarına uygun ödeme koşullarda sahip olun.

Bluetooth bağlantısı sayesinde;

  • i Phone ve i pad’ inize gelen tüm çağrıları
  • Dinlemek istediğiniz favori müziklerinizi

Kablosuz olarak direkt işitme cihazından duyun. İşitme cihazı kullanıp, telefon görüşmeleri yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

I phone ve I pad’ inize kablosuz bluetooth bağlantısı kurun.

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.
İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,
Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Google haritalardan yol tarifi için tıklayınız. 

Oticon Opn 2 Mini Kulak Arkası Premium İşitme Cihazı

Teknik Özellikler

Velox Süper Hızlı İşlemci: Çevredeki sesleri saniyede 100 kez tarayarak tüm gürültüler ile sesleri detaylı olarak ayırır. Konuşmaların aralarındaki gürültüler bile cihaz tarafından baskılanır. Ekstra işlem gücüyle çok berrak, gürültüden arınmış bir ses performansı sağlar. En iyisini isteyenler, iş hayatında işitme cihazı kullanması gerekenler, öğrenciler tarafından tercih edilirse işitme cihazının berrak sesi gürültü olmadan konuşmaları duymalarına yardımcı olacaktır.

-Çevreden Gelen Sesleri Duymayacak mıyım?

Oticon Opn 2 ile ortamdaki tüm sesleri en ince detaylara kadar duyarsınız. İşitme cihazınız sizin için gerekli sesleri baskılamaz. Oturduğunuz cafe de arkadaşlarınız dinlerken arka planda çalan müzik sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.

-Telefon ile Bluetooth Bağlatısı Ne İşime Yarayacak?

Telefonu günlük hayatında çok kullanan bir kişiyseniz Oticon Opn 2 tam size göre tasarlandı. Telefon konuşmalarınız Bluetooth üzerinden direkt olarak işitme cihazınıza aktarılıyor. Bu sayede yüksek işitme kayıplı kişiler bile telefon ile rahatlıkla konuşabiliyor. Bluetooth ile aparatsız bağlanma özelliği Iphone ve Android işletim sistemli telefonlar ile kullanılabilmektedir.

 Oticon Opn İşitme İşitme Cihazının Aldığı Ödüller

Cihazda Bulunan İşitmeye Yardımcı Teknolojiler

Brain Hearing Teknolojisi

Günlük hayatımızda biz dursak, çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir. Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir. Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır. İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

OpenSound Navigator™: Saniyede 100 kez çevreyi tarayarak tüm sesleri analiz eder.
Speech Guard™ LX Seviye 2: Konuşma koruma yazılımı ile gürültüden arınmış konuşmalar sağlar.
Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici: Uzamsal ses ile en detaylı duyma sağlanır. Yön tayininde etkili olup konuşmaların her ortamda daha rahat takip edilmesini sağlar.
Soft Speech Booster LX: En ince seslere kadar duyun. İnce sesleri ekstra kolay olarak algılamanızı sağlar.
Speech Rescue™ LX: Gürültülü ortamlarda konuşmaları dinlemeyi kolaylaştırır.

İşitme Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.
İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,
Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Google haritalardan yol tarifi için tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Oticon Opn 3 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy, emy işitme ve opn3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum