Oticon Streamer Pro
Ekim 1, 2017
Audio Service Mood 6 G2
Ekim 2, 2017
Randevu Al

Stok Durumu:Mevcut

Oticon Opn ailesinin uygun fiyatlı işitme çözümü. 48 kanallı / 16 bantlı aparatsız Bluetooth bağlantılı Premium İşitme Cihazı

Oticon Opn 3

48 kanal -16 bantlı Premium İşitme Cihazı

Sektördeki 112. yıllını kutlayan Oticon firmasının Premium İşitme cihazlarından Oticon Opn 3, 2017 yılında ülkemizde ve Emy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezimizde satışa sunulmuştur. Oticon Opn 3, en yeni Oticon teknolojilerini uygun fiyatlarla buluşturan en yeni premium işitme cihazımızdır.

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com adresine E- posta gönderebilirsiniz.

İşitme merkezimiz Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Google haritalardan yol tarifi için tıklayınız. 

Oticon Opn 3 Özellikler

-Velox Süper Hızlı İşlemci

Çevredeki sesleri saniyede 100 kez tarayarak tüm gürültüler ile sesleri detaylı olarak ayırır. Konuşmaların aralarındaki gürültüler bile cihaz tarafından baskılanır. Ekstra işlem gücüyle çok berrak, gürültüden arınmış bir ses performansı sağlar. En iyisini isteyenler, iş hayatında işitme cihazı kullanması gerekenler, öğrenciler tarafından tercih edilirse işitme cihazının berrak sesi gürültü olmadan konuşmaları duymalarına yardımcı olacaktır.

-Çevreden Gelen Sesleri Duymayacak mıyım?

Oticon Opn 2 ile ortamdaki tüm sesleri en ince detaylara kadar duyarsınız. İşitme cihazınız sizin için gerekli sesleri baskılamaz. Oturduğunuz cafe de arkadaşlarınız dinlerken arka planda çalan müzik sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.

-Telefon ile Bluetooth Bağlatısı Ne İşime Yarayacak?

Telefonu günlük hayatında çok kullanan bir kişiyseniz Oticon Opn 2 tam size göre tasarlandı. Telefon konuşmalarınız Bluetooth üzerinden direkt olarak işitme cihazınıza aktarılıyor. Bu sayede yüksek işitme kayıplı kişiler bile telefon ile rahatlıkla konuşabiliyor. Bluetooth ile aparatsız bağlanma özelliği Iphone ve Android işletim sistemli telefonlar ile kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Oticon İşitme Cihazı Pili başlıklı makalemizde işitme cihazı ve işitme cihazı pili hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum