Kulak İçi Oticon İşitme Cihazı Kulakta Görünüm
Oticon Ria2 Kulak İçi (CIC) İşitme Cihazı
Ağustos 4, 2018
Randevu Al

Stok Durumu:Mevcut

Oticon Opn ailesinin uygun fiyatlı işitme çözümü. 48 kanallı / 16 bantlı aparatsız Bluetooth bağlantılı Premium İşitme Cihazı

Oticon Opn 3

En Üst Düzey Duyma ve Gürültü Baskılama Özelliği

Kanal Bant Sayısı: 48 Kanal 16 Bantlı Teknoloji Seviyesi: Premium Başlangıç

Sektördeki 114. yıllını kutlayan Oticon firmasının Premium İşitme cihazlarından Oticon Opn 3, en son Oticon teknolojilerini uygun fiyatlarla buluşturan premium işitme cihazımızdır.

 

 

Oticon Opn 3 Özellikler

-Velox Süper Hızlı İşlemci

Çevredeki sesleri saniyede 100 kez tarayarak tüm gürültüler ile sesleri detaylı olarak ayırır. Konuşmaların aralarındaki gürültüler bile cihaz tarafından baskılanır. Ekstra işlem gücüyle çok berrak, gürültüden arınmış bir ses performansı sağlar. En iyisini isteyenler, iş hayatında işitme cihazı kullanması gerekenler, öğrenciler tarafından tercih edilirse işitme cihazının berrak sesi gürültü olmadan konuşmaları duymalarına yardımcı olacaktır.

-Çevreden Gelen Sesleri Duymayacak mıyım?

Oticon Opn 3 ile ortamdaki tüm sesleri en ince detaylara kadar duyarsınız. İşitme cihazınız sizin için gerekli sesleri baskılamaz. Oturduğunuz cafe de arkadaşlarınız dinlerken arka planda çalan müzik sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.

Çevrenizde olan biten her şeyi duyun. Oticon’ un patentli Brainhearing, Feedback Shield gibi teknolojileri ile kalabalıkta %30′ a varan oranlarda daha fazla kelime ayırt edin.

-Telefon ile Bluetooth Bağlatısı Ne İşime Yarayacak?

Telefonu günlük hayatında çok kullanan bir kişiyseniz Oticon Opn 3 tam size göre tasarlandı. Telefon konuşmalarınız Bluetooth üzerinden direkt olarak işitme cihazınıza aktarılıyor. Bu sayede yüksek işitme kayıplı kişiler bile telefon ile rahatlıkla konuşabiliyor. Bluetooth ile aparatsız bağlanma özelliği Iphone ve Android işletim sistemli telefonlar ile kullanılabilmektedir.

I Phone ve I Pad ile aparatsız Bluetooth bağlantısı. Velox ultra hızlı işlemci ile 2.4 GHZ’ lik üstün ses paylaşımı. Telefon konuşmalarınızı ve favori filmlerinizi olabilecek en doğal şekilde direkt işitme cihazından duyun. Kullanıcı dostu Oticon On yazılımı ile cihaz ses seviyesini telefonunuzdan kontrol edin. Avrupa’ da pek çok ödül kazanan Oticon Opn işitme cihazlarını Emy İşitme’ de ücretsiz deneyin.

Oticon Opn İşitme İşitme Cihazının Aldığı Ödüller

Cihazda Bulunan İşitmeye Yardımcı Teknolojiler

Brain Hearing Teknolojisi

Günlük hayatımızda biz dursak, çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir. Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir. Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır. İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

OpenSound Navigator™: Saniyede 100 kez çevreyi tarayarak tüm sesleri analiz eder.
Speech Guard™ LX Seviye 2: Konuşma koruma yazılımı ile gürültüden arınmış konuşmalar sağlar.
Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici: Uzamsal ses ile en detaylı duyma sağlanır. Yön tayininde etkili olup konuşmaların her ortamda daha rahat takip edilmesini sağlar.
Soft Speech Booster LX: En ince seslere kadar duyun. İnce sesleri ekstra kolay olarak algılamanızı sağlar.
Speech Rescue™ LX: Gürültülü ortamlarda konuşmaları dinlemeyi kolaylaştırır.

İndirimli Fiyat Bilgisi için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır. Otopark, asansör ve engelli rampamız bulunmaktadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

İşitme testinizi( odyogram) ınızı bize gönderin işitme uzmanımız testinizi yorumlayıp size uygun cihazı ücretsiz önersin.

Whatsapp İletişim Hattı: (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.

İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,

Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

İşitme kaybı ve cihaz seçimi hakkında bilgi almak için sayfalarımızı tıklayabilirsiniz.

İşitme cihazlarında Sgk ödemesi ile ilgili süreçle ilgili bilgi için tıklayınız. Bizlere her zaman (0312) 419 00 46 ve (0553) 705 46 00 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ücretsiz yanıtlamaya her zaman hazırız.

Kulak çınlaması ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Çocuğumda işitme kaybı var mı? Detaylar için tıklayınız.

Cihaz bakım ve kullanımı ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kulak Çınlaması Tedavisi ve Nedenleri başlıklı makalemizde emy işitme, kulak çınlaması ve Kulak çınlaması maskeleme özellikli işitme cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Oticon İno Pro Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı başlıklı makalemizde oticon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum