Kişiye Özel Kulak Tıkacı
Ağustos 4, 2018
Oticon Opn 3 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı
Ağustos 10, 2018

Oticon Ria2 Kulak İçi (CIC) İşitme Cihazı

Kulak İçi Oticon İşitme Cihazı Kulakta Görünüm
Randevu al

Stok Durumu: Mevcut

Reçeteli Emeklilere: 1550 TL

Reçeteli Çalışanlara: 1615 TL

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı 

Ücretsiz Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

 

114 yıllık Danimarka üretimi Oticon işitme cihazları markasının Premium kulak içi işitme cihazları giriş seviyesi Ria 2 ile üst düzey gürültü baskılama ve konuşma koruma uygun fiyatlarla.

En iyi işitme cihazlarına en uygun fiyatla sahip olun.

Oticon Kulak İçi İşitme Cihazları 70 dB (Yüksek) İşitme Kayıplarında Kullanılabilir

 

İleri derece işitme kaybına kadar kullanılabilen kulak içi işitme cihazı Oticon Ria 2 ile estetik bir görünüm üstün duyma ile birleşiyor. 112 yıllık Oticon markasının kalitesi ile merkezimizdeki işitme sağlığınız odaklı hizmet anlayışı birleştiğinde duymak sizin için kolaylaşıyor.

İşitme kaybınızı ertelemeyin!

İşitme sinirleri uyarılmadıkları zaman tahrip olmaktadır. İşitme kaybı ertelenip cihaz kullanılmadığında, işitme sinirlerinde geri dönüşü olmayan tahribata sebep olmaktadır. İşitme kayıplı kişinin konuşmayı ayırt etme skoru düşmekte, kelimeler duyulsa bile anlaşılması zorlaşmaktadır.

 

Unutmayın, konuşmaların içinde kalmak hayatın içinde kalmaktır.

Teknik Özellikler

Brain hearing: Beyine seslere anlam vermede yardımcı olarak dinleme gayretini azaltır. Kullanıcı gürültülü ortamlarda konuşmaları kaçırmaz.

Aslında Beynimizle Duyduğumuzu Biliyor muydunuz?  işitme cihazi fiyatlari

Günlük hayatımızda biz dursak çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir.

Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir.Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır.İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

-16 kanal 15 bant ile ince sesleri duyun!

İnce sesler ve çok kişinin bir arada konuştuğu ortamlarda kullanıcı daha rahat olarak kelimeleri ayırt edebilir. Konuşulanları duyuyor ancak ayırt etmekte zorlanıyorsanız yüksek kanal / bant sayısına sahip bir işitme cihazı kullanmalısınız. Oticon Ria 2 patentli oticon teknolojilerinden birçoğunu içermektedir. Bu teknolojilerden başlıcaları;

-Üst düzey gürültü baskılama / Üst düzey konuşma koruma

  • Youmatic(Kişiselleştirilebilme) Özelliği

İşitme cihazınızın sizin istedikleriniz duyma özelliklerine göre ince ayarlanabilmesini sağlar. Her insanın duyma tercihleri birbirinden farklıdır. Bu her insanının en sevdiği rengin, en sevdiği yemeğin birbirinden farklı olmasına benzer. Bazı kişiler sesleri daha kalın duymak isterken, bazıları ince olarak duymak isteyeceklerdir.

youmatic-isitme-cihazi-emyisitme.com.tr

Cihazınızı titiz, dengeli, nazik gibi duyma tercihlerinize göre şekillendirin.

-İnium Feedback Kalkanı

Islık(feedback) sesi olmadan rahatlıkla sarılabilmeniz için geliştirildi. Her ortamda cihazınızı ötme sesi olmadan kullanın.

İşitme cihazınızı rahatsız edici ıslık sesi olmadan kullanın.

-Free Focus

Tüm çevrenizi 360 derece duymanız için tasarlandı. Ses detaylarını tüm çevrenizden gürültü baskılanarak alırsınız.

free-focus-oticon-emyisitme.com.tr

360 derece tüm ses sahnesini dinlerken, kafanızı çevirdiğiniz yöne göre odaklanın. Kimi dinlemek istiyorsanız ona ağırlık verin.

Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazını Kimler Kullanmalıdır?

Ria 2 kulak içi işitme cihazı konuşmayı ayırt etme skoru düşmeye başlamış, özellikle kalabalık ve gürültülü ortamlarda duymakta zorlanan kişiler tarafından kullanılabilir. Ria 2 kulak içi işitme cihazı az, orta ve ileri dereceli işitme kayıplarında kullanılabilir.

İndirimli Fiyat Bilgisi için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır. Otopark, asansör ve engelli rampamız bulunmaktadır.

Randevu İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

İşitme testinizi( odyogram) ınızı bize gönderin işitme uzmanımız testinizi yorumlayıp size uygun cihazı ücretsiz önersin.

Whatsapp İletişim Hattı: (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.

İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,

Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

İşitme kaybı ve cihaz seçimi hakkında bilgi almak için sayfalarımızı tıklayabilirsiniz.

İşitme cihazlarında Sgk ödemesi ile ilgili süreçle ilgili bilgi için tıklayınız. Bizlere her zaman (0312) 419 00 46 ve (0553) 705 46 00 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ücretsiz yanıtlamaya her zaman hazırız.

Kulak çınlaması ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Çocuğumda işitme kaybı var mı? Detaylar için tıklayınız.

Cihaz bakım ve kullanımı ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Oticon Opn 3 Mini Kulak Arkası İşitme Cihazı başlıklı makalemizde emy, emy işitme ve opn3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum