Kulak Kalıbı
Ekim 2, 2017
İşitme Kaybı Derecesine Göre
Ekim 4, 2017

Sensei Pro Sp Süper Güçlü Çocuk İşitme Cihazı

Randevu Al

Stok Durumu: Mevcut

Su geçirmez, darbeye dayanıklı dünyanın en güçlü çocuk cihazı.

Sensei Pro Sp Dünyanın En Güçlü

Pediatrik (Çocuk) İşitme Cihazı

Çocuklarda bazen doğuştan, bazen dış etkenlere bağlı olarak işitme kaybı olabilmektedir. Çocuk işitme kayıplarında erken teşhis çok önemlidir. Çocuğun olabilecek en erken yaşta işitme kaybına uygun, mutlaka pediatrik özelliklere sahip (çocuklar için özel üretilmiş) bir işitme cihazı kullanmaları gerekmektedir. Çocuklarla yetişkinler sesleri aynı şekilde duyup algılamazlar. Ülkemizde ne yazık ki yetişkinler için üretilmiş cihazlar çocuklara satılmaktadır. Çocuklar yetişkin cihazları ile yeterli işitme gelişimine sahip olamamakta, bazı sesleri duymadan büyüdükleri için konuşmada, okul hayatında yeterli gelişimi sağlayamamaktadır.

Çocuğunuz için en iyi işitme cihazını beraber seçelim.

16 kanal 16 bant Sayısıyla Olabilecek En Doğal Duyum: Oticon Sensei SP, Oticon işitme cihazları ailesinin en yüksek kanal bant sayılarından birine sahip olup 0- 18 yaş aralığında kullanılabilmektedir. Geniş kanal bant aralığı sayesinde işitme cihazı beyin gelişiminde etkili olan tüm sesleri doğal olarak kullanıcıya sunmaktadır. Hayatın her alanında yer alacak gelişmekte olan çocuklar için tüm sesleri en ince detaylarına kadar duymak oldukça önemlidir. İşitme kaybı olan çocuk ve ergenlik yaşındaki kişilerin okul performansı açısından gürültüden arınmış, doğal bir ses duymaları çok önemlidir.

Süper Güçlü: Hafiften Çok ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarına uygulanabilir. Oticon Sensei ailesi 4 işitme cihazından oluşmaktadır. Bu cihazlar ses çıkış güçlerine göre Oticon Sensei, Oticon Sensei Pro, Oticon Sensei SP, Oticon Sensei Pro SP ‘ dır. SP( Super Power) kısaltmasına sahip cihazlar süper güçlü olup ileri ve çok ileri derece işitme kayıplarına uygulanmaktadır. Yüksek işitme kaybına sahip çocuk ve ergenlik yaşındaki kullanıcılar ileri kayıplarını karşılayacak güçteki sesleri yüksek kanal- bant sayısı ve 112 yıllık Oticon kalitesi sayesinde doğal olarak duymaktadır.

Farklı Renk Seçenekleri

Çocuğunuz istediği rengi kullansın. Cihazı daha rahat benimsesin.

 

Led kalıp göstergeli: Cihazın üzerinde bulunan led gösterge sayesinde çocuğunuz kalıpla oynadığı zaman veya kulağı zaman içinde büyüdüğü zaman haberdar olacaksınız. Led gösterge kalıbın çocuğunuzun kulağına oturmadığı durumlarda yanarak size kalıbı düzeltmenizi veya yeni bir kulak kalıbının vaktinin geldiğini söyleyecektir.

Bebeğiniz Size Nasıl Duyduğunu Söyleyemez.

Kalıbı doğru yerleştirdiğinizden emin olun.

Su Geçirmez –Darbeye Dayanıklı: Çocuğunuz her ortamda rahatça arkadaşlarıyla oynayabilir. Su geçirmez nano kaplaması sayesinde Otion Sensei işitme cihazı ailesi sudan, tozdan, nemden ve darbelerden etkilenmez.  Oticon Sensei, bir kez alıp uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir işitme çözümüzüdür.

Çocuğunuz cihazı her ortamda karda, yağmurda, oyun oynarken kullanabilsin

Çocuklar Bizim En Değerli Varlıklarımızdır

Emy İşitme ailesi olarak bizler, çocukların işitme gelişimine çok büyük önem veriyoruz. Konusunda uzman personelimiz ve çocuklara duyduğumuz büyük sevgimizle hizmet veriyoruz. Sektördeki en uygun fiyat aralığı ile velilerimize kolaylık sağlamak istiyoruz. Kredi kartına 9 taksit seçeneğimiz ile çocuğunuz için en iyisine uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uygun Fiyatlı Kulak İçi Oticon Get İşitme Cihazı başlıklı makalemizde devlet desteği, emy ve emy işitme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum

yorum