Signia Pure 7X Şarjlı İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Signia Pure 7X Şarjlı İşitme Cihazı | EMY İşitme

Siemens Signia Pure 7X Şarjlı İşitme Cihazı

Siemens Signia Pure 7X şarjlı işitme cihazı fiyatı öğrenmek için telefon, Whatsapp veya e-posta yoluyla iletişime geçiniz. Şarj edilebilir işitme cihazı Signia Pure 7X, markanın maksimum teknoloji içeren cihazı olup, özel temassız şarj ünitesi ile öne çıkmaktadır. 2020 model Siemens Signia 7X şarj edilebilir işitme cihazı, Emy İşitme hizmet detayları ile sizlerle buluşuyor.

işitme cihazı fiyatı için emy işitme yi arayın

Signia Pure 7X Şarjlı İşitme Cihazı Öne Çıkan Özellikler

Siemens Signia 2020 model Premium Plus işitme cihazı Signia Pure 7X şarj edilebilir model ile tanışın. Okuyacağınız içeriğin tamamı Emy İşitme ekibi tarafından oluşturulmuş olup, özet niteliğinde olması için çabaladık. Umarız hoşunuza gider.

Öncelikle Signia Pure 7X Şarj Edilebilir İşitme Cihazını Kime Tavsiye Ediyoruz?

 • Uzun süreli cihaz kullanıcısı olup, artık maksimum konfor isteyenlere
 • 18-70 yaş aralığındaki aktif hayata sahip, iş veya okul hayatının içindeki kişilere
 • Gürültüden veya kendi sesinden kolay rahatsız olanlara
 • Konuşmayı ayırt etme skoru düşük olan kişilere
 • Yankılı ve çok kişinin aynı anda konuştuğu ortamlarda çalışan veya öğrenim görenlere
 • Müzikle uğraşan, ince sesleri iyi duymak isteyenlere
 • Pille uğraşmak istemeyenlere
 • Doğa ve çevre dostu olup pilin çevre zararını en aza indirgemek isteyenlere

Signia Pure 7X Şarj Edilebilir İşitme Cihazı Teknolojik Özellikler

48 Kanal 80 Bantlı: Sektördeki maksimum kanal bant sayılarından biri olup, gürültülü, kalabalık ortamlarda ekstra konfor sağlar. Doğala oldukça yakın bir sese sahiptir.

Temassız (Endüktif) Şarj Edilebilirlik: Cihazı sadece şarj ünitesine koyarsınız. Şarj ünitesinin içinde bir kabloya veya dişliye takmazsınız. Şarj ünitesinin prize takılı olması yeterlidir. Pil yuvası veya kablo girişi olmayışı birçok teknik arızadan sizi korur ayrıca maksimum ter ve nem geçirmezlik sağlar.

Signia Ovp (Kendi Sesini Doğal Duyma): Kendi sesinizi dışarı seslerden ayrı işleyerek daha doğal duymanızı sağlar. İşitme cihazı sektöründe bir ilk olan kendi sesini ayrı işleme Signia X işitme cihazlarının tamamında standart bir özelliktir.

Akustik Hareket Sensörü (Dahili): Diyelim ki kalabalık bir ortamda yürüyorsunuz. Yanınızdaki kişi konuşuyor. Signia Pure 3X-5X-7X işitme cihazları hareketi algılar ve seste ince ayarlamalar yapar. Hareket halinde çok daha iyi duyarsınız.

Bluetooth Bağlantısı: Hem Bluetooth kulaklık hem işitme satın almış olun. Telefondan işitme cihazınıza telefon konuşması müzik, video sesi aktarımı. Akıllı telefonlar ile uygulama bağlantısı, ses açma kısma ve pil seviyesi takip edebilme özelliği.

130 Yıllık Siemens Kalitesi: Sanırım Siemens ile ilgili bir şey söylememize gerek yok. Sadece işitme cihazlarının artık Signia markası ile satıldığını söylememiz gerekir.

2 Yıl Garanti, Emy İşitme Ömür Boyu Hizmet: İşitme cihazı markası veya modeli fark etmez. Cihazınız önce tedarikçinin sonra bizim güvencemiz altındadır. Ankara veya İstanbul şubemizden aldığınız işitme cihazı Antalya’ da tatildeyken bozulursa hiç endişelenmeyin. Garanti belgesini ibraz ederek en yakın tedarikçi yetkili bayiye giderek teknik servis hizmeti alabilir, cihazı bize kargo ile gönderip yedek işitme cihazınızı isteyebilirsiniz. Evet doğru okudunuz. Yedek işitme cihazı hizmetimiz mevcuttur. İşitme cihazınız servis veya bakımdayken sizi yalnız bırakmıyoruz.

IP 68 Tere, Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık: Yağmurda, karda, terlediğiniz ortamlarda cihazı güvenle kullanabilirsiniz. Sadece denize, havuza duşa girmenizi tavsiye etmeyiz.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Aşağı Kaydırınız.

Açıklama

Siemens Signia Pure 7X Şarj Edilebilir Fiyatları Ne Kadardır?

Güncel Siemens işitme cihazı fiyatları için bizleri hemen arayın. Size uygun Siemens Signia modelini beraber belirleyelim. İnternetten araştırmanız güzel, ancak işitme cihazı fiyatları ve özellikleri hakkında Emy İşitme uzman görüşü alın. Doğru tercihi binlerce lira harcayarak değil, bizim danışmanlığımızda nokta atışı yaparak satın alın.

Siemens (signia) işitme cihazı modelleri ve renkleri emy işitme cihazları

Signia Pure 7X Şarjlı İşitme Cihazı Hangi Kayıplar İçin Uygun?

Signia Pure X işitme cihazları neredeyse tüm işitme kaybı dereceleri için uygundur. Signia Pure 7X işitme cihazı hafif, orta, ileri derece işitme kayıplarının tamamı için farklı hoparlör seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Signia Pure X Şarj Edilebilir İşitme Cihazı Modelleri Nelerdir?

Signia Pure 3X, 5X, 7X cihazın tüm modelleri olup, 7X maksimum özellik içeren Siemens Signia işitme cihazıdır. Signia Pure Charge&Go 7X cihazın İngilizce model adıdır. Pure, Signia markasında kasalara verilen genel isim olup, 3X, 5X ve 7X modellerinin kasaları birebir aynıdır.

Sgk İşitme Cihazı Ödemesi Kullanarak Signia Pure 7X Şarjlı Satın Alabilir Miyim?

İşitme cihazı SGK ödemesi kullanarak tüm Siemens Signia İşitme cihazlarını satın alabilirsiniz. SGK işitme cihazı ödemesi cihaz modeline ve fiyatına göre fark etmemektedir. SGK işitme cihazı rapor ve reçetesi olan emeklilere sabit bir tutar, çalışanlara sabit bir tutar ödemektedir.

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Telefonla Signia Pure 7X Bağlantısı Nasıl Kurulur?

Doğrudan işitme cihazlarından telefon araması ve müzik sesini duyun. Cep telefonları ile telefon görüşmesi ve müzik dinleme bağlantısı yaklaşık 15 saniye süren çok basit bir işlemdir. Bluetooth bağlantısı sayesinde hem kablosuz kulaklık hem işitme cihazı sahibi olun. Emy İşitme’ de cihaz satın alma sürecinde tüm detaylar size öğretilmektedir.

Signia Pure 7X Deneyebilir Miyim?

Emy İşitme’ de merkez içerisinde yakın, uzak sesler ve ince sesler (kadın sesleri) ayrıca kalın sesler (erkek sesleri) ile cihazı deneyebilirsiniz. Dilerseniz Pure 3X ve 7X işitme cihazlarının her ikisini de gürültülü ortamda deneyip aradaki farka kendiniz karar verebilirsiniz.

Gürültülü Ortamlarda Signia Pure 7X Şarjlı ile Duyabilecek miyim?

Ankara Atatürk Bulvarı veya İstanbul Bağdat caddesi (her iki şehrin en gürültülü caddelerinden biri) Signia Pure 7X deneyebilirsiniz.

Signia Pure 7X Tere Dayanıklı Mıdır?

Cihazın kasası IP 68 su ve ter geçirmezlik sertifikasına sahipken hoparlörü sadece tere dayanıklıdır. Yağmurlu bir havada yürüyebilir, cihaz kulağınızdayken spor yapıp terleyebilirsiniz. Fiziksel efor gerektiren bir işte çalışırken cihazı çıkarmanıza gerek yoktur.

Signia Pure 7X ile Denize ve Havuza Girebilir Miyim?

Signia Pure 7X modeli sadece tere ve neme karşı dayanıklıdır. Deniz, havuz gibi su temaslarına uygun değildir. Signia Motion Charge&Go 1NX, 3NX, 7NX modelleri ile havuza girebilirsiniz. Hiçbir işitme cihazı marka ve modeli deniz suyu (tuzlu su) için uygun değildir.

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba