Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı | EMY İşitme

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı

Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı İle Konuşmaların detaylarını her ortamda duyabileceksiniz. Su geçirmez olup, gürültü baskılama özellikleri yüksek olan Beltone Boost, ileri ve çok ileri işitme kaybı yaşayan işitme cihazı kullanıcılarının hayata daha rahat katılmaları için tasarlandı.

Stokta yok

Açıklama

Beltone Boost Özellikler

Iphone ve Android Cep telefonları ile kablosuz bağlantı: Beltone boost ile yüksek işitme kayıplı kullanıcılar, Bluetooth üzerinden cep telefonları ile işitme cihazları arasındaki bağlantısı sayesinde cep telefonunu direkt olarak işitme cihazlarından duyabilmektedir.

İki Cihaz Arası Senkronizasyon: Çift taraflı işitme cihazı kullanıldığında cihazların birbirleriyle iletişim kurarak daha doğal ses iletmelerini sağlar.

Islık Kesme Özelliği: Feedback(ıslık sesi) silici ve AFX müzik programı ile cızırtısız bir duyma sağlar.

Frekans Kaydırma Özelliği: Duyulmayan frekanslardaki sesleri duyulabilir frekanslara taşıyarak daha bütün bir ses algısı oluşturur.

Crosslink Yönlülük: Ortam gürültüsünün çok olduğu restoran, cafe gibi yerlerde gürültüyü baskılayarak konuşmaların ayırt edilmesine faydalı olur.

Akılı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici: Ortam gürültüsüne göre cihazın sesini otomatik olarak artırıp azaltır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Beltone Boost Süper Güçlü İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba