Oticon Streamer Pro Fiyatı ve Özellikleri | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Streamer Pro Fiyatı ve Özellikleri | EMY İşitme

Oticon Streamer Pro Fiyatı ve Özellikleri

Oticon Streamer Pro, Oticon işitme cihazları için Bluetooth bağlantısı sağlamaktadır. Televizyon, cep telefonu, müzik çalar gibi bilgi, eğlence ve iletişim kaynaklarına kablosuz olarak bağlanabilmenize olanak sağlayan modern bir bluetooth işitme cihazı bağlantısı aparatıdır. Oticon  Connectline sistemi Oticon TV link, Phone Link ve Streamer arasında bağlantı kurmaktadır. Streamer Pro, ConnectLine sisteminin cihazla iletişimini sağlayan ana modüldür ve ilk olarak satın alnması gereken Bluetooth aparatıdır.

Oticon Streamer Pro Randevusu için: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00 no’lu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

AutoConnect – otomatik bağlantı ve AutoPriority – otomatik öncelik özellikleri sayesinde ister telefon, ister TV sesini direkt olarak cihazlardan duyun. İşitme cihazlarınız ile telefonda rahatça konuşun, sevdikleriniz yüksek tv sesinden rahatsız olmadan sevdiğiniz programları takip edin.

Açıklama

Oticon Streamer Pro Fiyatı

Oticon Streamer Pro için anında fiyat alın. Emy işitme anında fiyat teklifi hizmetinden faydalanın. Fiyat bilgisi ve randevu için hemen arayın.

Oticon Streamer Pro Fiyatı için: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00 no’lu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oticon Streamer Pro Teknik Özellikler

Duyduklarınızı anlamada hissedilir konfor Oticon Streamer Pro ile artık bir adım daha yakın.

Oticon Streamer,  gerçek zamanlı sinyal gönderimi için dijital EarStream teknolojisini kullanır. 10 kHz’e kadar bozulmamış, doğal ses sinyali direkt olarak işitme cihazına aktarılır.  Yankı ve ortam gürültüsü olmadan telefonda konuşmak artık hayal değil.  Randevu için Emy İşitme’ ye gelin Oticon Streamer’ ı merkez içinde deneyerek satın alın.

Tamamen entegre sistem

ConnectLine sisteminde, Oticon Streamer bağlı tüm ConnectLine aygıtlarını tanımlar ve ihtiyaç duyulduğu anda işitme kaybınıza en uygun ses şiddetinde, ses sinyalinin aktarılmasını garanti eder. Streamer, kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmaksızın, uygun programa geçer ve dinleme konforunuzu bozmaz.

Kişisel kablosuz kulaklıklarınız

Bir çift işitme cihazı Oticon Streamer ile eşleştirildiğinde, ses sinyali güvenle ve doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilir. Böylelikle işitme cihazlarınız, işitme kaybınıza göre şekillendirilmiş, kablosuz kulaklıklara dönüştürülür. Oticon Streamer aynı zamanda tek bir işitme cihazı ile birlikte de kullanılabilir.

Kolay kullanım

Otomatik bağlantı özelliği, tüm ConnectLine ürünleri ve cep telefonları ile her zaman bağlantıda olunacağını ve her an kullanıma hazır olunduğunu garanti eder. Connect – bağlan tuşuna sadece bir kere dokunmanız yeterlidir. Bundan sonra tüm uygulamaları Oticon Streamer ile tek bir dokunuş ile kumanda edebilirsiniz.

AutoPriority – otomatik öncelik sayesinde aynı anda 4 kablosuz ürün Oticon Streamer ile sürekli bağlantıda kalabilir. Sinyal aktarımı için kullanılmadığı zamanlarda Oticon Streamer, işitme cihazlarınız için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Oticon Streamer ile işitme cihazlarınızın ses şiddetini ve program değişikliklerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth teknolojisi

Oticon Streamer, ConnectLine ürünleri ve diğer Bluetooth protokolleri ile kablosuz bağlantı için yerleşik Bluetooth teknolojisine sahiptir. Bluetooth, cep telefonları için evrensel olarak kullanılan bir standarttır ve 10 metrelik bir alana kadar veri aktarımını destekler.

Streamer, kişisel tercihlerinize uygun olarak beyaz ya da siyah renkli olarak seçilebilir. Streamer son derece modern bir görünüme sahiptir ve dışarıdan bakıldığında işitme cihazı aksesuarından çok, daha modern ve daha teknolojik bir aksesuara benzer.

Oticon’ un Telefon, TV, Bilgisayar, Tablet gibi akıllı cihazlarla bağlantısını sağlayan Bluetooth aksesuardır.

Cep telefonunuzu işitme cihazınıza direkt olarak bağlamak, Tv nizden gelen sesi direkt olarak işitme cihazınızdan duymak mümkün!

Oticon firmasının yüksek hızda ve yüksek kalitede sesi, Bluetooth üzerinden işitme cihazlarına iletmesi için Oticon Streamer Pro’ yu tasarladı.

10 kz’ e kadar bozulmamış, ortam yankısından ve ortam gürültüsünden etkilenmemiş ses direkt olarak işitme cihazlarına iletilerek olabilecek gerçeğe en yakın duyum sağlanmaktadır.

Oticon Streamer Pro, aynı anda 4 farklı cihaz ile(TV, telefon, bilgisayar, müzik seti) bağlantı sağlaması, tek tuş ile bağlantı, Autoconnect(otomatik bağlantı) ve Autopriority(hangi kaynaktan sesin iletileceğini otomatik belirleme) özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Streamer Pro Fiyatı ve Özellikleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba