Oticon Zircon MiniBte | Fiyat ve Özellikleri | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Zircon MiniBte | Fiyat ve Özellikleri | EMY İşitme

Oticon Zircon MiniBte

Oticon Zircon 2 ve 1 MiniBte işitme cihazı fiyatı öğrenin. Emy İşitme cihazları ömür boyu hizmet avantajı, SGK desteği ile satın alın. Ailemize Oticon kalitesi ve Emy İşitme hizmet detayları ile katılmak için hemen arayın.

Anında Fiyat Alın

Cihazlarımızı Denemek İçin Hemen Arayın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Premium Teknoloji Seviyesi /Şarjlı veya Pil ile Çalışan Kasa/ Oticon Kalitesi/

Oticon Zircon işitme cihazı Premium Plus teknoloji seviyesi işitmeye yardımcı teknolojileri Premium fiyatlarında ulaşılabilir rakamlara tüketiciye sunarak üst düzey cihazlarda olan özelliklerin bir kısmını başlangıç modeli fiyatına sunmaktadır.

Oticon Zircon 2 ve 1 MiniBte Kısaca Özellikler

Kanal Bant Sayısı: 48 Kanal 12 Bant veya 14 Bant Seçeneği

Teknoloji Seviyesi: Premium

Teslim Süresi: 1 Saat İçinde En Az Temasla Hijyenik Teslimat İmkanı

Stok Durumu: Mevcut

Marka: Oticon

Üretim Yeri: Danimarka

Kampanyalar: Kredi Kartına 9 Taksit

Hizmetler: Ömür Boyu Hizmet, Yedek Cihaz Hizmeti

SGK Ödemesi: Kurumumuzun anlaşması vardır.

Detaylı Açıklama ve Ürün Teknik Özellikleri İçin Aşağı Kaydırınız.

Açıklama

Oticon Zircon 2 ve 1 MiniBte Modelleri İnceleme Yazısı

Oticon Zircon MiniBte modeli inceleme yazımız ile karşınızdayız. 1 Temmuz 2022 itibariyle ülkemizde satışa sunulan Oticon Zircon serisi, firmanın yeni premium seviye teknoloji vizyonunu bizlere göstermeye iddialı. 

Oticon Zircon MiniRite ve MiniBTE şarj edilebilir ve pilli 4 farklı türe sahiptir. Emy İşitme Cihazları.

Cihaz seçenekleri arasından şarj edilebilir türler Zircon MiniBte R ve MiniRite R olurken, pil ile çalışan türler MiniBte ve MiniRite olarak adlandırılmaktadır. MiniRite kasa boyut olarak %10 kadar daha küçüktür. Farklı türler farklı kulak kanalı ve işitme kayıplarında tercih edilmektedir.

Oticon Zircon 2 ve 1 Teknik Özellikler

Oticon Zircon 2 ve Zircon 1 modelleri için tedarikçiden alınan teknik veriler kullanılarak Emy İşitme tarafından sizler için özetlenmiştir. Cihazın hangi özelliğinin kullanıcıya basitçe ne sağlayacağı maddeler halinde anlatılmıştır. Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Oticon Zircon fiyatı MiniriteR- MiniBTE emy işitme

Oticon Zircon 2 İle 1 Farkları Nedir? Hangisini Tercih Etmeliyim?

Oticon Zircon 2 premium teknolojili cihazların başlangıç modeli gibi düşünülebilir. Zircon 1 üst model olup, bant sayısı ve teknolojik özellikleri daha fazladır. İşitme cihazında deneme yaparak karar vermek çok önemlidir. Daha üst model her zaman daha iyi sonuç vermeyebilir.

Emy İşitme şubelerimizden randevu alarak cihazlarımızı deneyebilir, kararı işitme uzmanlarımızla beraber verebilirsiniz. Tüm Oticon işitme cihazı modelleri için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şarj Edilebilir veya Pil İle Çalışan Kasa Seçeneği: Şarjlı modellerde 3 saatlik tam şarj ile 24 saate kadar kullanım. Temassız 30 dakika hızlı şarjla ile 6 saatlik kullanım süresi. Kullan at pillerle çalışan modellerde ise 5-7 gün aynı pil ile kullanım imkanı.

oticon şarj edilebilir işitme cihazı ruby opn S

48 Kanal 12 veya 14 Bant Seçeneği: Oticon markasına göre orta-üst, diğer markalara göre üst düzey kanal ve bant sayısı. Çok kişinin aynı anda konuştuğu ortamlarda dinlediğiniz kişiyi rahatça duyun.

Oticon Zircon 2, Zircon 1 fiyat ve özellikleri emy işitme

Premium Teknoloji Seviyesi: 2022 yılında birçok ödül kazanan, Premium plus cihazlarda kullanılan derin öğrenme destekli Polaris platformu kullanılan ilk premium işitme cihazı Oticon Zircon. 

oticon more 3-2-1 fiyat ve polaris işlemci özellikleri emy işitme

Andoid ve I Phone Bluetooth Bağlantısı: Hem Bluetooth kulaklık hem işitme cihazı satın almış olun. Telefondan işitme cihazınıza telefon konuşması, müzik, video sesi aktarımı. Akıllı telefonlar ile uygulama bağlantısı, ses açma kısma ve pil seviyesi takip edebilme özelliği. Android ve I Phone telefonlarla aparatsız bağlanmaktadır. Eller serbest telefon görüşmesi yapın.

oticon more desteklenen tüm android ve i phone telefon, tabletlerle aparatsız ses aktarımı bağlantısı kurar

Oticon On Android- I Phone Uygulaması: Uygulama üzerinden cihazların kullanımı ve bakımı ile ilgili detaylara her zaman ulaşabilirsiniz. Cihazımı bul özelliği ile cihazlarınızı kaybederseniz GPS ile takip imkanı.

oticon on app(uygulaması) ile bluetooth işitme cihazı bağlantısı kurun

Şık İskandinav Tasarımı: Zarif, kulakta tıkanıklık, ağırlık yaratmayan, hafif tasarım. Minifit uçlarla kulakta maksimum havalanma, minimum ağırlık. Şarj olurken bir aksesuar kadar şık. Pil ile çalışan modelde ise pili değiştirmek yalnızca 20 saniyelik çok basit bir işlem. 

Akıllı Televizyon ile Ses Aktarımı. Ailenizle Birlikte Tv Seyredin: Kablosuz olarak akıllı tüm cihazlarla işitme cihazınızın bağlantısını kurun.

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba