MENÜ

Oticon Xceed Süper Güçlü İşitme Cihazı – EMY İşitme

Oticon Xceed Süper Güçlü İşitme Cihazı

Oticon Xceed işitme cihazı fiyatı en çok akla gelen sorulardan biri olup, size özel fiyat almak için lütfen merkezimizi arayınız. İleri ve çok ileri derece işitme kaybı yaşayan yetişkinler için üretilmiş olan Oticon Xceed, Oticon markasının 115 yıllık kalitesini 2020 teknolojisi ile birleştiriyor. Xceed 3-2-1 olmak üzere üç modelden oluşan aile, indirimli fiyatlar ve kredi kartına 9 taksit avantajı ile Emy İşitme’ de.

işitme cihazı 2019-2020 fiyatları arayarak anında öğren emy işitme

Oticon Xceed Süper Güçlü İşitme Cihazı Kısaca Özellikler

115 Yıllık Marka: Oticon’ un üstün süper güçlü işitme cihazı deneyimi ve ses kalitesi

48 Kanal 8 Bant/ 12 Bant/ 14 Bant Seçeneği: Süper güçlü cihazlardaki maksimum kanal bant sayılarından birine sahip olun.

2.4 Ghz Düşük Pil Tüketimli Bağlantı: Kablosuz olarak cep telefonu, tablet, bilgisayar ile bağlanarak ses aktarımı yapabilme.

Süper Güçlü: İleri ve çok ileri işitme kaybı dereceleri için uygun.

IP68 sertifikası: Suya, toza ve tere dayanıklılık.

360 derece duyma: Kalabalık ortamlarda tüm sesleri normal işitmeye yakın duyma.

Islık sesi (feedback) Önleme: Sarılma, hareket etme gibi durumlarda ıslık sesini azaltma.

12 Farklı Renk Seçeneği: İsteklerinize göre farklı kasa rengi seçenekleri.

İleri derece işitme kaybına sahip yetişkinlere hitap eden süper güçlü (SP) işitme cihazı Oticon Xceed, devrim yaratan Oticon Opn S işitme cihazlarındaki Velox S işlemcileri kullanmaktadır. Süper güçlü işitme cihazlarında ilk olan 360 derece duyma, akıllı telefondan ses aktarabilme gibi özellikler Oticon Xceed ailesinde bulunmaktadır.

Açıklama

Oticon Xceed Fiyatları

Oticon Xceed fiyat teklifi almak için hemen arayın. İleri derece işitme kaybında kullanılan işitme cihazı fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Fiyat hesaplanırken cihaz bedelinden Sgk işitme cihazı ödemesi düşülmektedir. İşitme cihazı Sgk ödemesi tutarları emekli ve çalışanlarda farklı olup; Xceed 3,2 ve 1 işitme cihazlarının liste fiyatları aynı olmadığından tek fiyat yoktur.

Oticon Xceed Modelleri

Oticon Xceed ailesi Xceed 3-2-1 olmak üzere iki modele sahiptir. Xceed 1 daha üst model işitme cihazı olup kanal bant sayısı ve patentli Oticon teknolojilerinden daha fazla barındırmaktadır. Cihazların kasa görünümleri aynı olup içlerindeki yazılım ve donanım farklıdır.

İşitme Cihazlarında İndirimli Fiyat ve Kredi Kartına 9 Taksit

Emy İşitme olarak bizler işitme cihazı fiyatlarında her zaman indirim ve kredi kartına 9 taksit seçeneği sunarak herkesin olabilecek en iyi şekilde duymasını kendimize görev biliyoruz.

İşitme Cihazında Neden Emy İşitme?

İşitme kaybı olan kişilerde işitme cihazı alım ve kullanım sürecinde hayati önem taşıyan beş maddede kendimizi sürekli geliştirerek hizmet veriyoruz.

Dünya Markası Oticon ve Siemens Signia İşitme Cihazları Kalitesi

Oticon marka işitme cihazları 115 yıllık bilgi ve deneyimin ürünüdür. Tüm modeller Danimarka’ da Avrupa birliği standartlarında üretilmekte ve dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Siemens işitme cihazları ise 130 yıllık bir deneyimin ürünü olup, birçok patente sahiptir. Siemens- Signia işitme cihazları 1878 yılında Almanya’ da kurulmuştur. 2020 itibariyle Sivantos Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Siemens işitme cihazlarından Signia’ ya dönüşüm 2015 yılında yapılmış olup 130 yıllık Siemens işitme cihazları tecrübesi Signia adıyla tüketicilere sunulmuştur.
İşitme uzmanı kadromuz binlerce hastanın satış, uygulama ve takip sürecini başarıyla gerçekleştirmiş olup, Oticon ve Siemens Signia işitme cihazı kullanıcılarını merkezimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek işitme sağlığı bilgilerimizin güncel kalmasını sağlıyoruz.
İşitme cihazı satın alınca tüm işlemleri biten cep telefonu, bilgisayar gibi bir ürün değildir. İşitme cihazlarında uzun vadeli ve verimli kullanım için rutin kontrollerin profesyonel bir şekilde yapılması ve değişen ihtiyaçlara işitme merkezinin ayak uydurabilmesi çok önemlidir. Emy İşitme Ömür Boyu Hizmet kapsamında tüm bakım ve kontroller profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
Emy İşitme olarak kullanıcıların işitme kaybı, işitme gelişimi ile ilgili konularda eğitilmesini sağlıyor, evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz yöntemlerle doğru ve verimli kullanım için tam iş birliği içinde ilerleme sağlıyoruz.
Emy İşitme’ den satın almış olduğunuz işitme cihazları teknik servisteyken duymadan bir gün bile geçirmemeniz için kaybınıza uygun yedek işitme cihazı temin ediyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oticon Xceed Süper Güçlü İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart