Kulak İçi İşitme Cihazı Oticon Siya 2 | EMY İşitme
MENÜ

Kulak İçi İşitme Cihazı Oticon Siya 2 | EMY İşitme

Kulak İçi İşitme Cihazı Oticon Siya 2

Oticon Siya 2 kulak içi işitme cihazı teknoloji seviyesi olarak ileri olup, fiyat olarak başlangıcın bir kademe üstündedir.

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

115 yıllık Oticon markasının tecrübe ve yüzlerce patentli teknolojisini uygun fiyatlı işitme cihazı modelleri arasında sunan Siya 2 işitme cihazı Emy İşitme’ de çok tercih edilen modeller arasındadır.

 

Detaylı bilgi için aşağı doğru kaydırınız.

Açıklama

Kulak İçi Oticon Siya 2 Fiyatları

Kulak içi işitme cihazı fiyatları modeller arasında değişiklik göstermektedir. Güncel Oticon Siya 2 kulak içi işitme cihazı fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ile Oticon Siya 2 satın alın. Emy İşitme ömür boyu hizmet ve Sgk işitme cihazı ödemesinden faydalanın.

Kulak İçi İşitme Cihazı Nedir?

Kulak içi işitme cihazları kanal içi olarak da adlandırılan, kulak kanalının içinde bulunarak orta derece işitme kaybına kadar kullanılabilen cihazlardır.

Kulak İçi İşitme Cihazı Nasıl Çalışır?

Kulak içi işitme cihazlarının çalışma prensibi:

 • Çevreden gelen sesler cihazda bulunan mikrofon ile toplanır
 • Cihazdaki işlemci saniyenin onda biri kadar bir sürede sesleri gürültü, konuşma sesi, müzik sesi gibi kategorilere ayırır
 • İşlemci tarafından ayrılan sesler arasından konuşma sesleri yükseltilerek gürültü sesleri baskılanır
 • Kulak içi işitme cihazında bulunan hoparlör, işlemci tarafından belirlenen sesleri yükselterek kulağa sunar

Kulak İçi İşitme Cihazları Nasıl Kullanılır?

Kulak içi işitme cihazlarının kullanımı tüm işitme cihazları gibi oldukça kolaydır. Cihaz kullanan kişi tarafından misinadan tutularak kulak kanalının içine yerleştirilir. Herhangi bir şekilde başka bir işlem yapmaya gerek yoktur.

Kulak İçi İşitme Cihazı Oticon Siya 2 Özellikleri

Oticon Siya işitme cihazı modelleri iki adet olup, Siya 1 ve Siya 2’ dir. Siya 1 işitme cihazı Siya 2’ ye göre ek bir takım teknolojik özellikler içermektedir.

İşitme cihazı modeli tercih ederken, uzman önerisi çok önemlidir. Emy İşitme anında işitme cihazı fiyatı teklifi alma ve doğru model seçimi için uzman önerisi hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

ModelKanal ve Bant SayısıTeknoloji Seviyesi
Oticon Siya 148Kanal 10 Bantİleri
Oticon Siya 248 Kanal 8 Bantİleri

Görünmeyen İşitme Cihazı Oticon Siya 2

Oticon Siya 2 modelinin kulak içi (kanal içi) ve dip kanal içi olarak iki farklı modeli bulunmaktadır. İşitme kaybı ve kulak yapısının uygunluğu durumunda görünmeyen işitme cihazı modeli kullanılabilmektedir.

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba