Oticon Opn 1 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Opn 1 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Opn 1 Görünmez İşitme Cihazı

Avrupa Birliği standartlarında Danimarka’ da üretilen Oticon markasından üst düzey teknoloji isteyenler için premium plus özelliklere sahip Opn 1 işitme cihazı. Oticon’ un ses devrimine en üst basamaktan katılın. Randevu alın, premium plus teknoloji seviyesindeki işitme cihazımız Opn 1′ i deneyin.

3 Boyutlu Yazıcıda Üretim

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Detaylı bilgi için aşağı doğru kaydırınız.

Açıklama

Oticon Opn Hakkında

Avrupa’nın saygın teknoloji ödüllerine layık görülen, birçok kullanıcıdan iyi yorumlar alan Oticon Opn 1 görünmez kanal içi işitme cihazları ile normal işitme algısına oldukça yaklaşmak mümkün olmaktadır. Oticon Opn devrim niteliğinde bir işitme cihazı ailesi olup kulak içi, mini kulak arkası, kulak arkası olmak üzere farklı versiyonları bulunmaktadır. 48 ve 64 kanal seçeneği ile sunulan Oticon Opn 1 premium plus işitme cihazı satın almak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Oticon Opn 1 Görünmez İşitme Cihazı Fiyatı

Güncel Oticon Opn 1 görünmez işitme cihazı fiyatı için lütfen arayınız. Emy İşitme’ anında Oticon fiyat teklifi alma hizmetimizden faydalanın.

İndirimli Oticon Opn 1 Fiyatı İçin Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0216) 909 68 97

İşitme Cihazları Sgk Ödemesi Ne Kadardır?

Emy İşitme’ de Sgk desteği aldıktan sonra kredi kartına 9 taksit ile uygun ödeme koşullarına sahip olarak işitme cihazı almak mümkündür.

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Kulak içi veya arkası fiyat aynı mı?

Oticon işitme cihazlarının tamamında fiyat cihazın modeline göre değişmektedir. Oticon Opn 1 model cihazların tamamı(kulak içi veya kulak arkası fark etmeksizin) aynı fiyattır.

Çevrenizi şimdiye kadar böyle duymadınız. Sizi deneme randevusuna davet ediyoruz.

Oticon Opn 1 işitme cihazını denemek için randevu almanız yeterli. Emy İşitme’ de tüm sorularınıza cevap bulacak, cihazı merkez içinde, ve gürültülü cadde ortamında tamamen gerçek çevre şartlarında deneme fırsatı bulacaksınız.

Teknoloji seviyesi premium plus olan Opn 1 kulak içi, kullanıcıların %80′ inde görünmez.

Dip kanal içi ve kanal içi Oticon Opn 1 ile detaylı ve gürültüden arınmış ses mikro boyutlarda sizlerle buluşuyor. Emy işitme profesyonel kalıp alma işlemi ile cihazlar tamamen size özel üretiliyor. Sıfır hata ile 3 boyutlu yazıcıdan üretilen özel nano kaplama sayesinde gün boyu cihazlarınızı rahatça kullanın.

Kimse cihazlarınızı fark etmeden kullanmanın keyfine varın. İşitme uzmanı önerisiyle hafif ve orta seviye kayba kadar uygun  IIC ve CIC Oticon Opn’ lar ile üst düzey estetik algınızı koruyun. IIC modeller tam görünmez, CIC modeller ile yakından bakıldığında görülebilir olmaktadır.

10 iş günü içinde teslim. Emy işitme hizmet anlayışı ile rutin kontroller.

İşitme cihazını güvenilir, sattığı ürünün teknik anlamda arkasında durabilen, insan odaklı, ürünün geniş özellik yelpazesine hakim, çözüm odaklı, genç ve dinamik, sağlıkçı ilkelerine sahip bir işletme olarak satma ve uygulama çabamızı her zaman sürdürüyoruz. 10 iş günü içinde size özel cihazınızı teslim ediyoruz.

Öne Çıkan Hizmet Şartları

 • 10 yıl süre ile teknik destek
 • 2 yıl garanti
 •  Periyodik bakım hizmeti

Danimarka üretimi ile üstün dayanıklılık.

114 yıllık Oticon markasının kalitesi ile tanışın. Oticon tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, milyonlarca işitme cihazını üretip pazarlayan, sektöründe öncü bir firmadır. Patentli birçok işitme cihazı teknolojisi sahibi olan Oticon, Avrupa birliği ülkeleri, Amerika, Kanada gibi ülkelerde çok satılan markalar arasında gösterilip, birçok tüketici ve teknoloji ödülüne layık görülmüştür.

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

64 Kanal 16 Bant

Teknoloji Seviyesi

Çok İleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Opn 1 Görünmez İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba