Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı – EMY İşitme

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı

Kullanıcıların %80′ inde tamamen görünmez olan Oticon Opn dip kanal içi işitme cihazları ile çevrenizi 360 derece ses derinliği ile duyun. En iyisini isteyen ve estetiğe önem verenler için tasarlanan Oticon Opn kulak içi işitme cihazları 114 yıllık markanın deneyim ve kalitesini birleştiriyor. Bluetooth ile Android ve I Phone cep telefonları, tabletler ile bağlanabilen Opn, Emy İşitme’ de indirimli fiyatlar, Sgk desteği ve 9 taksit avantajı ile sizlerle buluşuyor.

Açıklama

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı Fiyatı

 • Reçeteli Emeklilere 5750 TL liste fiyatı yerine: 4315TL 
 • Reçeteli Çalışanlara 5750 TL liste fiyatı yerine: 4380 TL’dir.

Emy İşitme’ de kredi kartına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.  Oticon Opn ailesi dünya genelinde 1 milyon adetten fazla satılmış olup premium kalite işitme cihazlarıdır. İşitme cihazları ile beraber 6 aylık pil ve nem alıcı kutu hediye verilmektedir.

Ücretsiz Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Kimler Oticon Opn 3 Kullanmalıdır?

Oticon Opn 3, pantentli Oticon Soft Speech Booster teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ince sesler ve fısıltılar rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Oticon Opn 3 işitme cihazı gürültülü ortamlarda çalışanlar, birebir sürekli telefon veya karşılıklı diyalog gerektiren işlerde çalışanlar, öğrenciler, TV ve telefondan maksimum verimi almak isteyen tüm işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Oticon Opn 3 kelimeri ayırt etmekte zorlanan, konuşmayı ayırt etme skoru (Speech Discramination) düşük olan kişilerde ekstra performans sağlamaktadır.

Daha önce işitme cihazı alan ancak kullanamayan, gürültüden kolay rahatsız olan, konforlu bir sesi rahatsız olmadan duymak isteyen herkes Oticon Opn 3 işitme cihazı kullanmaya adaydır. İşitme cihazını denemek için ücretsiz randevu alın. Hemen tıklayın.

Oticon Opn 3 Cep Telefonuna Nasıl Bağlanır?

Oticon Opn 3 Bluetooth üzerinden I Phone, I Pad gibi cihazlarla Oticon On uygulamasını kullanarak bağlantı kurar. Oticon Opn serisi hem işitme cihazı hem Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Eller serbest telefon görüşmesi yapabilir, işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz.

I Phone ve I Pad ile aparatsız Bluetooth bağlantısı. Velox ultra hızlı işlemci ile 2.4 GHZ’ lik üstün ses paylaşımı. Telefon konuşmalarınızı ve favori filmlerinizi olabilecek en doğal şekilde direkt işitme cihazından duyun. Kullanıcı dostu Oticon On yazılımı ile cihaz ses seviyesini telefonunuzdan kontrol edin. Avrupa’ da pek çok ödül kazanan Oticon Opn işitme cihazlarını Emy İşitme’ de ücretsiz deneyin.

Oticon Opn 3 Teknik Özellikler

Oticon Opn işitme cihazı teknik özellikleri ile ilgili tüm detaylar için bizleri arayabilir, info@emyisitme.com.tr adresine elekronik posta gönderebilirsiniz. Oticon Opn 3, Opn serisi işitme cihazlarının giriş seviyesi modeli olup, 48 kanal 16 bant sayısına sahiptir. Oticon işitmeye yardımcı teknolojilerin her biri Opn 3 işitme cihazında giriş seviyesi olarak bulunmaktadır.

Opn 3′ de Bulunan İşitmeye Yardımcı Teknolojiler

Oticon Brain Hearing Teknolojisi

Günlük hayatımızda biz dursak, çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir. Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir. Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır. İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

OpenSound Navigator™: Saniyede 100 kez çevreyi tarayarak tüm sesleri analiz eder. Gürültüleri kısarken ince sesleri korur.
Speech Guard™ LX Seviye 2: Konuşma koruma yazılımı ile gürültüden arınmış konuşmalar sağlar. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır.
Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici: Uzamsal ses ile en detaylı duyma sağlanır. Yön tayininde etkili olup konuşmaların her ortamda daha rahat takip edilmesini sağlar.
Soft Speech Booster LX: En ince seslere kadar duyun. İnce sesleri ekstra kolay olarak algılamanızı sağlar. Fısıltılar artık sizin için çok daha kolay.
Speech Rescue™ LX: Gürültülü ortamlarda konuşmaları dinlemeyi kolaylaştırır. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır. İnce seslerde işitme kaybı yaşayan kişiler Oticon Opn ile doğal olarak konuşmaları dinleyebilmektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart