Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı

(2 müşteri değerlendirmesi)

Kullanıcıların %80′ inde tamamen görünmez olan Oticon Opn dip kanal içi işitme cihazları ile çevrenizi 360 derece ses derinliği ile duyun. Premium teknoloji isteyen ve estetiğe önem verenler için tasarlanan Oticon Opn kulak içi işitme cihazları 115 yıllık markanın deneyim ve kalitesini birleştiriyor. Bluetooth ile Android ve I Phone cep telefonları, tabletler ile bağlanabilen Opn, Emy İşitme’ de Sgk desteği ve 9 taksit avantajı ile sizlerle buluşuyor.

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Oticon Opn 3 görünmeyen işitme cihazı hakkında detaylı bilgi için aşağı kaydırınız.

Açıklama

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı Fiyatı

Güncel Oticon Opn 3 görünmez işitme cihazı fiyatı için lütfen arayınız. Emy İşitme anında fiyat teklifi alma hizmetimizden faydalanın.

Oticon Opn 3 Fiyatı İçin Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0216) 909 68 97

Avrupa Birliği Standartlarında Duyun!

Tüm işitme cihazlarımız Avrupa Birliği standartları ve Sağlık Bakanlığı’ nın SUT (sağlık uygulama tebliği)’ ne uygun olup Danimarka’ da üretilmektedir. İşitme kaybı yaşayan ancak işitme cihazının görünmesini istemeyen kişiler için ideal Oticon işitme cihazı olan Opn 3 kulak içi Emy İşitme’ de ömür boyu destek, üstün hizmet kalitesi, profesyonel ses ayarı, 2 yıl garanti ve uygun fiyatlarla buluşuyor. Firmamızın Sgk ile anlaşması bulunmaktadır.

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Emy İşitme’ de kredi kartına 9 taksit ile uygun ödeme koşullarına sahip olarak işitme cihazı almak mümkündür. Oticon Opn ailesi dünya genelinde 2 milyon adetten fazla satılmış olup premium kalite işitme cihazlarıdır. İşitme cihazları ile beraber 6 aylık pil ve nem alıcı kutu hediye verilmektedir.

Kimler Oticon Opn 3 Kullanmalıdır?

Oticon Opn 3, pantentli Oticon Soft Speech Booster teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ince sesler ve fısıltılar rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Oticon Opn 3 işitme cihazı gürültülü ortamlarda çalışanlar, birebir sürekli telefon veya karşılıklı diyalog gerektiren işlerde çalışanlar, öğrenciler, TV ve telefondan maksimum verimi almak isteyen tüm işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Oticon Opn 3 kelimeri ayırt etmekte zorlanan, konuşmayı ayırt etme skoru (Speech Discramination) düşük olan kişilerde ekstra performans sağlamaktadır.

Daha önce işitme cihazı alan ancak kullanamayan, gürültüden kolay rahatsız olan, konforlu bir sesi rahatsız olmadan duymak isteyen herkes Oticon Opn 3 işitme cihazı kullanmaya adaydır. Opn model işitme cihazlarını denemek için randevu alın.

Görünmeyen İşitme Cihazı Opn 3 Özellikleri

Oticon Opn 3 görünmeyen işitme cihazları normal işitmeye sahip kişilere oldukça yakın bir performans ile duyabilmektedir. Opn serisinin uygun fiyatlı işitme cihazı Opn 3, tamamen görünmez işitme cihazı isteyip, üstün kaliteden vazgeçmeyenler için tasarlandı.

Kullanıcıların %80 ‘inde tamamen görünmez.

Oticon’ un ürettiği en küçük kulak içi işitme cihazları.

Dip kanal içi işitme cihazları kulağın iç kısmına yerleştirilerek en az görünen işitme cihazları olmaktadır. Dip kanal içi (IIC) Oticon işitme cihazları 3 boyutlu yazıcıda kişiye özel olarak üretilmektedir. Kişinin kulak kalıbı merkezimizde Odyometristler tarafından alınmaktadır.

360 derece olarak tüm etrafınızı fısıltıya varan detaylarda duyun.

Oticon Velox platformunun devrim niteliğindeki ödüllü işlemcisine sahip Opn işitme cihazları ailesi, en temiz ses kalitesine gürültüden arınarak erişiyor. Birçok deneyimli işitme cihazı kullanıcısından dünya genelinde pozitif yorumlar alan Oticon Opn, fısıltılara erişimi sağlıyor.

Diğer işitme cihazlarına göre 50 kat daha fazla işlem yapabilen Velox süper hızlı işlemcili Oticon Opn saniyede 100 kez çevreyi tarayarak;

 • Toplantı salonu gibi kalabalık yerlerdeki uğultular,
 • Yol kenarında bir kafede otururken duyacağınız yol gürültüleri,
 • Sınıf ortamında, sinemada, restoranda kalabalık kaynaklı dış sesler,

Konuşma netliği bozulmadan baskılanır. Gereksiz sesler ayıklanarak Opn kullanıcısına dinlemekte olduğu kişilerin sesi yükseltilerek verilir. Bu sayede kalabalık ve gürültülü yerlerde patentli Oticon Opn teknolojili işitme cihazlarına sahip kişiler, normal işiten kişilere oldukça yakın performans sağlayabilmektedir.

Kalabalık bir ortamda masanın diğer ucu ile sohbet edin!

Çevrenizi şimdiye kadar böyle duymadınız. Sizi deneme randevusuna davet ediyoruz.

Oticon Opn 1 işitme cihazını denemek için randevu almanız yeterli. Emy İşitme’ de tüm sorularınıza cevap bulacak, cihazı merkez içinde, ve gürültülü cadde ortamında tamamen gerçek çevre şartlarında deneme fırsatı bulacaksınız.

10 iş günü içinde teslim. Emy işitme hizmet anlayışı ile rutin kontroller.

İşitme cihazını güvenilir, sattığı ürünün teknik anlamda arkasında durabilen, insan odaklı, ürünün geniş özellik yelpazesine hakim, çözüm odaklı, genç ve dinamik, sağlıkçı ilkelerine sahip bir işletme olarak satma ve uygulama çabamızı her zaman sürdürüyoruz. 10 iş günü içinde size özel cihazınızı teslim ediyoruz.

Öne Çıkan Hizmet Şartları

 • 10 yıl süre ile teknik destek
 • 2 yıl garanti
 •  Periyodik bakım hizmeti

Danimarka üretimi ile üstün dayanıklılık.

114 yıllık Oticon markasının kalitesi ile tanışın. Oticon tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, milyonlarca işitme cihazını üretip pazarlayan, sektöründe öncü bir firmadır. Patentli birçok işitme cihazı teknolojisi sahibi olan Oticon, Avrupa birliği ülkeleri, Amerika, Kanada gibi ülkelerde köklü markalar arasında gösterilip, birçok tüketici ve teknoloji ödülüne layık görülmüştür.

Oticon Opn 3 Teknik Özellikler

Oticon Opn işitme cihazı teknik özellikleri ile ilgili tüm detaylar için bizleri arayabilir, info@emyisitme.com.tr adresine elekronik posta gönderebilirsiniz. Oticon Opn 3, Opn serisi işitme cihazlarının giriş seviyesi modeli olup, 48 kanal 16 bant sayısına sahiptir. Oticon işitmeye yardımcı teknolojilerin her biri Opn 3 işitme cihazında giriş seviyesi olarak bulunmaktadır.

Opn 3′ de Bulunan İşitmeye Yardımcı Teknolojiler

Oticon Brain Hearing Teknolojisi

Günlük hayatımızda biz dursak, çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir. Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir. Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır. İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

OpenSound Navigator™: Saniyede 100 kez çevreyi tarayarak tüm sesleri analiz eder. Gürültüleri kısarken ince sesleri korur.
Speech Guard™ LX Seviye 2: Konuşma koruma yazılımı ile gürültüden arınmış konuşmalar sağlar. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır.
Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici: Uzamsal ses ile en detaylı duyma sağlanır. Yön tayininde etkili olup konuşmaların her ortamda daha rahat takip edilmesini sağlar.
Soft Speech Booster LX: En ince seslere kadar duyun. İnce sesleri ekstra kolay olarak algılamanızı sağlar. Fısıltılar artık sizin için çok daha kolay.
Speech Rescue™ LX: Gürültülü ortamlarda konuşmaları dinlemeyi kolaylaştırır. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır. İnce seslerde işitme kaybı yaşayan kişiler Oticon Opn ile doğal olarak konuşmaları dinleyebilmektedir.

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

48 Kanal 14 Bant

Teknoloji Seviyesi

İleri

Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı için 2 değerlendirme

 1. Hasan Türker

  Kardeşimin yaşadığı işitme probleminden dolayı işitme cihazı kullanması gerekiyordu, okulda arkadaşlarının fark etmemesi için belli olmayan cihazlar bakıyorduk EMY İşitme de bulduğumuz Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı büyük yardımcımız oldu. İşitme cihazınızın herkes tarafından görünmesini istemiyor iseniz kesinlikle tavsiye ederim

  • Emy İsitme

   Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkürler Hasan bey. Yapmış olduğunuz yorumlar birçok araştırma yapan kişi için cesaret verici olmaktadır. Görünmeyen kulak içi işitme cihazlarımız estetik kaygısı olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ömür boyu hizmet kapsamında bakım ve kontroller için randevu alarak merkezimize her zaman gelebilirsiniz. Saygılar, selamlar..

 2. Nur

  Oticon Opn 3 Görünmez İşitme Cihazı
  Fiyatini oğrenebilirmiyim lütfen

  • Emy İsitme

   Merhabalar Nur hanım. Cihazlarımızın fiyatlarına https://www.emyisitme.com.tr/isitme-cihazi-fiyatlari/ yazımızda fiyat listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oticon Opn 3 görünmez işitme cihazı için uygun olup olmadığınızı öğrenmek ve merkezimizde detaylı bilgilendirme randevusu almak için bizlere 0553 705 46 00 ve 0312 419 00 46 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla..

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba