Oticon Nera 2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Nera 2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Nera 2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı

Oticon Nera 2 Pro İşitme Cihazı (Kulak İçi)

114 yıllık Danimarka üretimi Oticon işitme cihazları markasının kulak içi işitme cihazı Nera 2 sayesinde özellikle iş hayatının içinde bulunan, cihazlarının gözükmesini istemeyen kullanıcılar hayatın tüm seslerinin içinde olacak. Konuşmalardan kaçmanıza, artık dudak okumanıza gerek yok. Oticon’ un premium başlangıç seviyesi olarak kabul edilen Nera 2 ile, üst düzey ses kalitesi özelliklerine göre uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

Oticon ailesinin üst seviye işitme cihazı. 16 kanallı / 16 bantlı yapısıyla fısıltıları bile duymanızı sağlayan Oticon Nera2′ yi 9 taksit avantajı ile satın alın. İşitme cihazlarında SGK desteğinden faydalanarak Danimarka üretimi 2 yıl garantili Oticon Nera2 işitme cihazı sahibi olun.

Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Açıklama

Oticon Nera2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı Fiyatı

Oticon Nera 2 Pro işitme cihazı 2019 yılı itibariyle yerini Oticon Siya işitme cihazlarına bırakmıştır. Nera 2 de 16 olan kanal sayısı 48′ e çıkarılmış olup, Oticon Siya işitme cihazları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız. 

Oticon Nera 2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı Fiyatı

Oticon Nera 2 işitme cihazı satış fiyatı yeni Oticon fiyat listelerinde yer almamaktadır. Nera 2 araştıran kullanıcılar daha yeni bir model olan Oticon Siya işitme cihazlarını araştırmalıdır.

İndirimli Fiyat Bilgisi için Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0553) 705 46 00

İşitme Cihazları Sgk Ödemesi Ne Kadardır?

 • Reçeteli Emeklilere 750 TL 
 • Reçeteli Çalışanlara 650 TL

Emekli ve çalışanlar için Sgk işitme cihazı desteği, işitme cihazı alımı esnasında işitme merkezine ödenmektedir. Bu durum sosyal güvence ile eczaneden ilaç almaya benzetilebilir. Sgk 750 TL emekliler için işitme cihazı desteği sağlar, kalan tutarı kullanıcı kendisi karşılar.

 Oticon Nera 2 Teknik Özellikler

 • 16 kanal 15 bant sayısı ile detaylı duyma!
 • Brainhearing teknolojisi ile konuşmaları anlamak için daha az çaba harcayın.
 • İnium Sense Feedback kalkanı ile ıslık sesi olmadan sevdiklerinize sarılın
 • Youmatic özelliği sayesinde cihazı istediğiniz gibi kişiselleştirin.
 • Spatial Sound özelliği ile seslerin geldiği yönü anlayın.

Oticon Brain Hearing Özelliği 

Oticon konuşmayı anlamaya yardımcı Brainhearing teknolojisi, beyine seslere anlam vermede yardımcı olarak dinleme gayretini azaltır. Kullanıcı gürültülü ortamlarda konuşmaları kaçırmaz. Günlük hayatımızda biz dursak çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir.

Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir.Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır.İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

Aslında Beynimizle Duyduğumuzu Biliyor muydunuz?  

Oticon Spatial Sound (Uzamsal Ses) Özelliği

İşitme cihazı kullanıcılarının en çok zorlandığı konulardan birisi sesin geldiği yönü anlayamamaktır. Etrafınızdaki seslerin nereden geldiğini belirleyin. Oticon’ un uzamsal ses özelliği sayesinde konuşmacının odanın neresinde olduğunu anlayarak ilginizi o yönde yoğunlaştırın. Konuşmaları anlamakta daha az zorlanın. Oticon Nera2 kulak içi işitme cihazı kullanıcıları için Trafikte, büyük toplantı odalarında, amfide sesli uyaranların yönünü belirlemek kolaylaşmaktadır.

Oticon Youmatic (Kişiselleştirme) Özelliği

Bazı kullanıcılar tüm sesleri duymak, bazıları konuşma seslerini daha rahat duymak ister. Youmatic özelliği ile cihazlar size göre kişiselleştirilir.

Oticon Free Focus(Serbest Odaklanma) Özelliği

Etrafınızda bir çok ses varken, birden fazla kullanıcıyı dinlediğiniz bir çok durum olacaktır. Hangi kullanıcıyı dinlemek isterseniz oraya odaklanın.

Oticon Inium Sense Feedback (Islık Sesi) Kalkanı

Zaten bir cihaz kullanıcısı iseniz cihazlardan gelen korkunç ‘ötme’ sesinden dolayı çevrenizden mutlaka uyarı almışsınızdır. Oticon bu sorunundan çözümünü ekstra bir feedback(geri dönüş)  kalkanı teknolojisi ile çözmüş durumda.

16 Kanal 15 bant : Üstün duyum, ince seslerdeki detay size hayatın tüm ses renklerini sunacak. Fısıltılar, müziğin ince notaları, film izlerken ortam sesleri size detaylı bir şekilde iletilecek. Tv izlerken ve telefonunuzla konuşurken klasik işitme cihazları gibi zorlanmayacaksınız.

İndirimli Fiyat Bilgisi için Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0553) 705 46 00

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır. Otopark, asansör ve engelli rampamız bulunmaktadır.

İşitme testinizi( odyogram) ınızı bize gönderin işitme uzmanımız testinizi yorumlayıp size uygun cihazı önersin.

Whatsapp İletişim Hattı: (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.

İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,

Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Nera 2 Pro Kulak İçi İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba