Emy İşitme İstanbul Şube İletişim | EMY İşitme
MENÜ

Emy İşitme İstanbul Şube İletişim

Mesai Saatleri

Pazartesi – Cuma: 09:30– 18:00

Cumartesi: 10:30– 18:00

Pazar Günleri Kapalıyız

Hemen arayın, bilgi ve randevu alarak dünya markası cihazları deneyin.

Bağdat Caddesi Şubesi Kadıköy

Emy İşitme Cihazları Fenerbahçe Şubesi

Feneryolu Mahallesi Bağdat Caddesi No: 155/1 Kat: 1 KADIKÖY/ İSTANBUL

Misaferlerimiz için otoparkımız ve engelli rampamız bulunmaktadır.

İstanbul İşitme Cihazları

Ses işitme cihazları işitme kaybı yaşayan bireylerin duygu deneyimlerini geliştirmek amacıyla kullanılan bir elektronik aygıttır. İşitme kaybı genellikle yaş, genetik faktörler, çevresel etmenler, gürültü kirliliği, kulak enfeksiyonları gibi çeşitli sebeplerle ortaya çıkabilen bir durumdur.

İşitme cihazları geniş bir model ve tasarım yelpazesi sunarak kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar. Birtakım modeller kulak içine yerleştirilmekte, böylece kulak kanalına sıkıca oturmaktadır. Bu yönleriyle söz konusu cihazlar daha küçük boyutları ve daha az fark edilen görünümleriyle dikkat çeker. Ayrıca farklı işitme cihazı modelleri de yine vardır. Sizin de bu kapsamda gereksinimiz varsa ses işitme cihazları İstanbul kapsamında firmamız, size en uygun çözümleri teklif etmektedir.

Ses İşitme Cihazları İstanbul

İstanbul İşitme cihazları çevredeki sesleri mikrofon aracılığıyla yakalar ve bu sesleri dijital olarak işleyerek kullanıcının işitme yeteneğini restore etmeyi amaçlar. Modern işitme cihazları, gelişmiş ses işleme teknolojileri ve kişiselleştirilebilir özellikleri içerir.

Bunlar işitme kaybının derecesine, kullanıcının yaşam tarzına ve tercihlerine uygun olarak seçilebilir. Gelişen teknolojiyle birlikte kablosuz bağlantı özellikleri, uzaktan kumanda seçenekleri, gürültü azaltma özellikleri gibi yeni özellikler de işitme cihazlarının kullanımını daha etkili ve konforlu hale getirmiştir.

Kulak işitme cihazları İstanbul kapsamında kendiniz için en uygun çözümleri arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kulak İşitme Cihazı Markaları

İşitme cihazı seçimi bireylerin işitme kaybıyla başa çıkabilmeleri ve yaşam kalitelerini artırabilmeleri adına oldukça önemlidir. Bu süreçte kullanıcıların tercih ettikleri marka cihazın kalitesi ve performansı üzerinde doğrudan etkili olabilir.  İşitme cihazları konusunda öne çıkan ve kaliteli ürünleriyle bilinen bazı markalar şunlardır. İstanbul işitme cihazı merkezleri arasında firmamız bunların her birinde farkı seçenekler sunmaktadır:

 • Oticon İşitme Cihazları
 • Philips İşitme Cihazları
 • Siemens İşitme Cihazları

Bu markalar güçlü bayi ve teknik servis ağlarıyla kullanıcılara memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak işitme cihazları üretmeye devam etmektedir. İşitme cihazı satan yerler İstanbul bunların her birinde çözüm sunmaktadır.

Siemens İşitme Cihazı İstanbul

İşitme cihazları işitme kaybı yaşayan bireylerin hayat kalitesini artırmak amacıyla geliştirilen önemli teknolojik aygıtlardır. Bu alanda öne çıkan markalardan biri olan Siemens işitme cihazları İstanbul sunduğu ileri teknoloji ve kullanıcı dostu performans ile işitme cihazları konusunda güvenilir bir tercih olmaktadır.

Siemens Signia işitme cihazları sahip olduğu üstün teknoloji ile dikkat çeker. Bluetooth teknolojisi, kolay şarj edilebilir özellik, doğal ses kalitesi ve su direnci gibi avantajlar, kullanıcılara iyi bir işitme deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Signia işitme cihazları, hafif, orta, ileri ve çok ileri seviye işitme kayıplarına uygun çözümler sunar.

Siemens işitme cihazları İstanbul bayileri arasında firmamız bu kapsamda farklı çözümler sunmaktadır.

Oticon İşitme Cihazları İstanbul

Oticon işitme cihazları İstanbul konusunda dünya genelinde güvenilir bir marka olarak öne çıkmaktadır. Danimarka menşeli olan ve tüm üretiminin bu ülkede gerçekleştiği Oticon işitme cihazları, milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Oticon işitme cihazları, üretim aşamasında yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Danimarka’nın sıkı denetimleri, ürünlerin en üst kalitede olmasını sağlar. Bu sayede kullanıcılar, güvenilir ve etkili işitme çözümlerine erişim sağlarlar.

Firmamız aynı zamanda Oticon işitme cihazları bayileri İstanbul kapsamında da birçok model sahİbidir.

Philips İşitme Cihazı İstanbul

Philips işitme cihazı İstanbul konusunda sunduğu çeşitli modellerle işitme kayıplarını en aza indirerek kullanıcılarına üstün bir işitme deneyimi sunar. Bu uzun ömürlü ve teknolojik cihazlar Demant Holding’in Danimarka’daki üretimiyle Philips markası altında kullanıcılarla buluşur. İşitme kaybı yaşayan bireyler için özel olarak tasarlanan Philips işitme cihazları, gelişmiş teknoloji ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker.

Philips işitme cihazları farklı işitme ihtiyaçlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunar. Markanın sunduğu modeller teknolojik özelliklere ve kullanım kolaylığına göre çeşitlenir, böylece her kullanıcı ihtiyacına uygun bir çözüm bulabilir.

İşitme Cihazı Fiyatları İstanbul

İşitme cihazları farklı markalar tarafından farklı seçenekler halinde sunulduğu için fiyatlar da bunlara göre değişmektedir. Sizin de bunlara ihtiyacınız varsa firmamız farklı seçenekleri en uygun fiyatlar ile almanıza yardımcı olmaktadır.  İşitme cihazı fiyatları İstanbul en ekonomik seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.

Çağrı merkezimizden  bize anında ulaşabilir, sorunlarınıza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

info@emyisitme.com.tr
E-Posta adresimizden tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Genelde aynı gün içerisinde E-postalar cevaplanmaktadır. 

İletişim Formu
  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba