Oticon Opn 3 İşitme Cihazı – EMY İşitme

İndirim!

Oticon Opn 3 İşitme Cihazı

5,750.00 4,315.00

Oticon Opn ailesinin uygun fiyatlı işitme çözümü. 48 kanallı / 16 bantlı aparatsız Bluetooth bağlantılı premium işitme cihazı Oticon Opn 3′ ü %15 indirim ve 9 taksit avantajı ile satın alın. İşitme cihazlarında SGK desteğinden faydalanarak Danimarka üretimi 2 yıl garantili Oticon Opn 3 işitme cihazı sahibi olun. Oticon Opn 3 sektördeki 114. yıllını kutlayan Oticon firmasının en son teknolojilerini uygun fiyatlarla buluşturan premium işitme cihazıdır.

Oticon Opn işitme cihazı broşürü için(PDF) lütfen tıklayınız.

Açıklama

Oticon Opn 3 İşitme Cihazı Fiyatı

 • Reçeteli Emeklilere 5750 TL liste fiyatı yerine: 4315TL 
 • Reçeteli Çalışanlara 5750 TL liste fiyatı yerine: 4380 TL’dir.

Emy İşitme’ de kredi kartına 9 taksit imkanı bulunmaktadır.  Oticon Opn ailesi dünya genelinde 1 milyon adetten fazla satılmış olup premium kalite işitme cihazlarıdır. İşitme cihazları ile beraber 6 aylık pil ve nem alıcı kutu hediye verilmektedir.

Ücretsiz Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Kimler Oticon Opn 3 Kullanmalıdır?

Oticon Opn 3, pantentli Oticon Soft Speech Booster teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde ince sesler ve fısıltılar rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Oticon Opn 3 işitme cihazı gürültülü ortamlarda çalışanlar, birebir sürekli telefon veya karşılıklı diyalog gerektiren işlerde çalışanlar, öğrenciler, TV ve telefondan maksimum verimi almak isteyen tüm işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Oticon Opn 3 kelimeri ayırt etmekte zorlanan, konuşmayı ayırt etme skoru (Speech Discramination) düşük olan kişilerde ekstra performans sağlamaktadır.

Daha önce işitme cihazı alan ancak kullanamayan, gürültüden kolay rahatsız olan, konforlu bir sesi rahatsız olmadan duymak isteyen herkes Oticon Opn 3 işitme cihazı kullanmaya adaydır. İşitme cihazını denemek için ücretsiz randevu alın. Hemen tıklayın.

Oticon Opn 3 Cep Telefonuna Nasıl Bağlanır?

Oticon Opn 3 Bluetooth üzerinden I Phone, I Pad gibi cihazlarla Oticon On uygulamasını kullanarak bağlantı kurar. Oticon Opn serisi hem işitme cihazı hem Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Eller serbest telefon görüşmesi yapabilir, işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz.

I Phone ve I Pad ile aparatsız Bluetooth bağlantısı. Velox ultra hızlı işlemci ile 2.4 GHZ’ lik üstün ses paylaşımı. Telefon konuşmalarınızı ve favori filmlerinizi olabilecek en doğal şekilde direkt işitme cihazından duyun. Kullanıcı dostu Oticon On yazılımı ile cihaz ses seviyesini telefonunuzdan kontrol edin. Avrupa’ da pek çok ödül kazanan Oticon Opn işitme cihazlarını Emy İşitme’ de ücretsiz deneyin.

En Üst Düzey Duyma ve Gürültü Baskılama Özelliği

Patentli Oticon Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici ve velox süper hızlı işlemcinin gücü ile Oticon Opn işitme cihazı saniyede 100 kez çevreyi tarar. Tüm sesler analiz edilerek gürültüler baskılanır. Kalabalık bir cadde, restoran, toplantı, sınıf gibi ortamlarda gürültüden rahatsız olmadan konuşmaları anlayabilirsiniz.

Oticon Opn işitme cihazları dünya genelinde 1 milyon adetten fazla satılmıştır. Üstün Danimarka kalitesi ile üretilen Oticon Opn ailesi, konuşmaları ayırt etmede sorun yaşayan hastalarda işitme problemlerini en aza indirgiyor. İletim tipi işitme kaybı, sensorinöral işitme kaybı, mikst tip işitme kaybı, yaşayan hastalarda Oticon Opn yüksek performans göstermektedir.

-Velox Süper Hızlı İşlemci

Çevredeki sesleri saniyede 100 kez tarayarak tüm gürültüler ile sesleri detaylı olarak ayırır. Konuşmaların aralarındaki gürültüler bile Oticon Opn işitme cihazı tarafından baskılanır. Ekstra işlem gücüyle çok berrak, gürültüden arınmış bir ses performansı sağlar. En iyisini isteyenler, iş hayatında işitme cihazı kullanması gerekenler, öğrenciler tarafından tercih edilirse işitme cihazının berrak sesi gürültü olmadan konuşmaları duymalarına yardımcı olacaktır. Oticon On uygulaması sayesinde işitme cihazınızın ses seviyesini cep telefonunuzdan kontrol edebilir, programları dilediğinizce değiştirebilirsiniz.

-Çevreden Gelen Sesleri Duymayacak mıyım?

Oticon Opn 3 ile ortamdaki tüm sesleri en ince detaylara kadar duyarsınız. İşitme cihazınız sizin için gerekli sesleri baskılamaz. Oturduğunuz cafe de arkadaşlarınız dinlerken arka planda çalan müzik sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.

Çevrenizde olan biten her şeyi duyun. Oticon’ un patentli Brainhearing, Feedback Shield gibi teknolojileri ile kalabalıkta %30′ a varan oranlarda daha fazla kelime ayırt edin.

-Telefon ile Bluetooth Bağlatısı Ne İşime Yarayacak?

Telefonu günlük hayatında çok kullanan bir kişiyseniz Oticon Opn 3 tam size göre tasarlandı. Telefon konuşmalarınız Bluetooth üzerinden direkt olarak işitme cihazınıza aktarılıyor. Bu sayede yüksek işitme kayıplı kişiler bile telefon ile rahatlıkla konuşabiliyor. Bluetooth ile aparatsız bağlanma özelliği Iphone ve Android işletim sistemli telefonlar ile kullanılabilmektedir.

Oticon Opn İşitme İşitme Cihazının Aldığı Ödüller

Oticon Opn Özellikleri ve Ödülleri

Oticon Opn işitme cihazları dünya genelinde birçok ödül almıştır.

Oticon Opn 3 Teknik Özellikler

Oticon Opn işitme cihazı teknik özellikleri ile ilgili tüm detaylar için bizleri arayabilir, info@emyisitme.com.tr adresine elekronik posta gönderebilirsiniz. Oticon Opn 3, Opn serisi işitme cihazlarının giriş seviyesi modeli olup, 48 kanal 16 bant sayısına sahiptir. Oticon işitmeye yardımcı teknolojilerin her biri Opn 3 işitme cihazında giriş seviyesi olarak bulunmaktadır.

Oticon Opn serisi işitme cihazlarının  (Opn 3, Opn 2, Opn 1 birbirlerinden farklarını içeren teknik özellik kataloğu( PDF) görüntülemek için tıklayınız.

Opn 3′ de Bulunan İşitmeye Yardımcı Teknolojiler

Oticon Brain Hearing Teknolojisi

Günlük hayatımızda biz dursak, çalışmayı bıraksak hatta hiçbirşey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir. Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir. Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır. İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur.Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

OpenSound Navigator™: Saniyede 100 kez çevreyi tarayarak tüm sesleri analiz eder. Gürültüleri kısarken ince sesleri korur.
Speech Guard™ LX Seviye 2: Konuşma koruma yazılımı ile gürültüden arınmış konuşmalar sağlar. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır.
Spatial Sound™ LX 4 değerlendirici: Uzamsal ses ile en detaylı duyma sağlanır. Yön tayininde etkili olup konuşmaların her ortamda daha rahat takip edilmesini sağlar.
Soft Speech Booster LX: En ince seslere kadar duyun. İnce sesleri ekstra kolay olarak algılamanızı sağlar. Fısıltılar artık sizin için çok daha kolay.
Speech Rescue™ LX: Gürültülü ortamlarda konuşmaları dinlemeyi kolaylaştırır. S, Ş, Ç gibi duyulması güç harfleri Opn kullanıcısına kazandırır. İnce seslerde işitme kaybı yaşayan kişiler Oticon Opn ile doğal olarak konuşmaları dinleyebilmektedir.

İndirimli Fiyat Bilgisi ve Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Merkezimiz Ankara Kızılay’ dadır. Otopark, asansör ve engelli rampamız bulunmaktadır.

İşitme testinizi( odyogram) ınızı bize gönderin işitme uzmanımız testinizi yorumlayıp size uygun cihazı ücretsiz önersin.

Whatsapp İletişim Hattı: (0553) 705 46 00

Sorularınız İçin info@emyisitme.com.tr adresine E- posta gönderebilirsiniz.

İşitme merkezimiz Hafta İçleri: 09:30- 19:00 arası,

Cumartesi günleri 19.00 ‘ a kadar, Pazar günleri ise randevu üzerine  faaliyet göstermektedir.

İşitme kaybı ve cihaz seçimi hakkında bilgi almak için sayfalarımızı tıklayabilirsiniz.

İşitme cihazlarında Sgk ödemesi ile ilgili süreçle ilgili bilgi için tıklayınız. Bizlere her zaman (0312) 419 00 46 ve (0553) 705 46 00 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ücretsiz yanıtlamaya her zaman hazırız.

Kulak çınlaması ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Çocuğumda işitme kaybı var mı? Detaylar için tıklayınız.

Cihaz bakım ve kullanımı ile ilgili bilgiler için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kulak Çınlaması Tedavisi ve Nedenleri başlıklı makalemizde Emy işitme, kulak çınlaması ve Kulak çınlaması maskeleme özellikli işitme cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oticon Opn 3 İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart