Oticon Opn Play İşitme Cihazı
MENÜ

Oticon Opn Play İşitme Cihazı

Oticon Opn Play

Pediatrik işitme cihazlarında Oticon, maksimum tekmolojik özellikli işitme cihazı olan Opn işitme cihazını çocuklara uyarlayarak Opn Play serisini üretmiştir. Oticon’ un Sensei serisi pediatrik işitme cihazlarından sonra oluşturduğu Oticon Opn Play çocuk işitme cihazı çocuğunuzun işitme kaybı ile mücadelesini ortadan kaldırmakta, verimliliğini en üst düzeye çıkartmaktadır. Cihazın Play 1 ve Play 2 olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır.

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Detaylı bilgi için aşağı doğru kaydırınız.

Açıklama

13-18 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 4542 TL Velisi Çalışansa: 3633,84 TL5-12 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 4844,80 TL Velisi Çalışansa: 3875,84TL0-4 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 5440,40 TL Velisi Çalışansa: 4360,32 TL

Çocuklarımız ne gibi sıkıntılar yaşamakta ve Oticon Opn Play ne gibi çözümler sunmaktadır?

Geleneksel işitme cihazları beyne aşırı yükleme yapmakta, beynin öğrenmeye harcadığı zamanı duyduklarını anlamaya harcamasını sağlamakta idi. Oticon Opn serisi ile yetişkin işitme cihazlarında uygulanmaya başlanan Brain Hearing teknolojisi pediatrik Opn serisi olan Opn Play’ lere eklendi ve karşınıza rakipsiz bir çocuk işitme cihazı olarak sundu.

1. Gürültülü Ortamlarda Daha Rahat Duyma

Çocuklarda işitme kaybı ile birlikte gelişen problemlerden başlıca olanları bilişsel ve dil gelişimidir. Çünkü çocuklarımızın beyni, anlama ve öğrenme dürtüsünü birlikte kullanmaktadır. İşitme kayıplı çocuğumuz ise anlamaya daha çok enerji harcamakta, öğrenmeye ise enerjisi kalmamaktadır. Oticon Opn Play çocuk işitme cihazı ise anlama çabasını çocuklarımızın üzerinden almakta ve keyifli bir öğrenme deneyimi yaşatmaktadır. Open Sound Navigator özelliği ile 360 derecelik bir işitme deneyimi sağlayarak çocuğunuzun duyması gereken hiçbir sesten mahrum olmamasını sağlamaktadır.

2. Sağlamlık ve Dayanıklılık

Çocuk işitme cihazlarındaki en büyük problemlerden biri olan sağlamlık ve dayanıklılık başlıkları Oticon Opn Play çocuk işitme cihazları ile yeni bir anlayış kazanmıştır. Şöyle ki;

 • Dayanıklı tasarım geliştirilmiş nano kaplama ile sağlamlıkta artış
 • Kurcalanma riskine özel tasarlanmış pil kapağı
 • Terlemeye ve ıslanmaya özel arttırılmış dayanıklılık IP 68 (su geçirmezlik) sertifikası
 • Allerji yapmayan Biyolojik boya ile renklendirilmiş tamamen hipoalerjenik tasarım

3. Cep Telefonu Bağlantısı

Ebeveyn dostu kullanım özelliklerine sahip Oticon Opn Play çocuk işitme cihazları akıllı telefonunuzla bağlantı kurarak üç önemli bilgiyi öğrenmenizi sağlamaktadır:

 • Çocuğunuzun işitme cihazının pil seviyesi,
 • Ses yükseklik ayarı,
 • GPS sayesinde cihazın konumu

4. Ötme Sesi Olmadan Duyma

Kullanıcıların en büyük şikayeti olan feedback (cihazdan gelen ötme veya ıslık sesi) Oticon Opn Play çocuk işitme cihazında tamamen ortadan kaldırılmıştır yani ötme yapmayan işitme cihazı kavramı ortaya çıkmıştır.

5. En Küçük Çocuk İşitme Cihazı

Çocuğunuz, kullanabileceği en küçük işitme cihazına bu model ile kavuşabilecektir. Özellikle ergenliğine geçiş yapmış işitme kayıplı çocuklarımızın en büyük beklentisi olan görünmez işitme cihazı ve az görünen işitme cihazı tasarımı Oticon Opn Play serisinde farklı renk ve boyut seçenekleri ile sunulmuştur.

6. Kalıpsız Açık Uygulama İle Kullanım

Kulak kalıbı olmadan kullanılabilmesi ile ailelerimizin en zorlandığı konulardan biri olan işitme cihazı kalıbı problemine de yeni bir anlayış kazandırmış, açık uygulama yöntemini çocuklar için uygulanabilir hale getirmiştir.

7. Fm Sistemi Gibi Ek Aparatlardan Kurtulun

Eğitim çağındaki işitme kayıplı çocuklarımıza sağladığı Open Sound Navigator özelliği ile ekstra bir Fm Sistemi, boyun aparatı ihtiyacını tamamen kullanıcı isteğine bırakır hale getirmiş, zorunluluk olmaktan çıkartmıştır.

8. En İnce Seslere Kadar Duyma

İşitme kayıplı çocuğunuzun müzisyen olması artık imkansız değil fitting (programlama) özellikleri ile harmonik ve akustik değerlerini doğal duyum seviyesine getirmiş, çocuklarınızın yeteneklerinde dost olmuş bir çocuk işitme cihazıdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Opn Play” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba