Oticon Opn S 1 Premium İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Opn S 1 Premium İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Opn S 1 Premium İşitme Cihazı

Oticon Opn S1 işitme cihazı, Emy İşitme’ de sizlere taksit kampanyası ile sunuluyor. Maksimum, Bonus, World ve Parafcard kullanıyorsanız, Premium teknolojili işitme cihazına   her zaman uygun Emy İşitme fiyatları ve 9 taksitle sahip olabilirsiniz.

Oticon Opn S 1 işitme cihazı, 115 yıllık bir firma olan Oticon’ un Velox S platformu işlemcili, Oticon Opn S serisinin maksimum kapasitede özellik içeren modeli olarak 2021 işitme cihazları arasında karşımıza çıkmaktadır.

1 Saat İçinde Hijyenik Teslimat

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Detaylı bilgi için aşağı doğru kaydırınız.

Stokta yok

Açıklama

Oticon Opn S1 fiyat ve detaylı teknik bilgiler için bizi arayabilir, size özel işitme cihazı teklifimizden yararlanabilirsiniz. Oticon Opn S 1 işitme cihazı için randevu alıp, merkezimize gelip deneme yapabilirsiniz. Hatta karar verirken cihaz denemenizi kalabalık ve gürültü bir ortamda da yapabilir, cihaz kalitesini birinci elden deneyebilirsiniz. İşitme cihazı sektöründe lider markalardan birisi olan Oticon, Opn S Serisi ile işitme sorunu yaşayanlara çok büyük bir kolaylık sunmaktadır.

oticon opn s isitme cihazi faydalari

Eski teknolojinin neden olduğu tüm eksikliklerin giderildiği bu yeni teknoloji, kullanıcılara üst düzey bir kullanım performansı sunar. Yüksek teknolojili Oticon Opn S fiyat ve özellik açısından birçok soruna en iyi çözümdür. Oticon Opn S 1 modeli, işitme sorunu yaşayan kullanıcının tüm sesleri duyma, bunları hatırlama ve anlama şansını çok yüksek oranda artırır.

Oticon Opn S 1 Fiyatı ve Özellikleri

 • Oticon Opn S1 fiyat avantajı ile EMY İşitme’de yer alıyor. Emy İşitme olarak işitme ile ilgili sorunlarınıza, çözüm getirmek için sizlerin yanınızda yer alıyoruz. Merkezimizi arayarak, randevu alabilir, size en uygun Oticon Opn S 1 işitme cihazını alabilirsiniz. İşitme problemi yaşayan kullanıcıların bu sorunlarının üstesinden gelmek için sürekli çalışmalarını sürdüren firmamızdan ömür boyu hizmet avantajı ile cihaz satın alabilirsiniz.
 • Güler yüzlü hizmet ve profesyonel desteğimiz ile birlikte, Oticon Opn S 1 fiyat avantajlarını bizimle yaşayabilirsiniz. 2 yıl garantili, premium plus işitme cihazı Oticon Opn 1 ile konforu kolaylıkla yaşayabilirsiniz.
 • Öğretmen, öğrenci, iş hayatında aktif yer alıp konuşmaların içinde kalmayı isteyen,
 • Daha önce işitme cihazı almış ancak gürültülerden rahatsız olmuş,
 • Doğal ses duyma arayışındaki,
Kişiler için tasarlandı. Kalabalık bir toplantı masası, yankılı ve gürültülü bir sınıf ortamı artık ileri derece işitme kaybına kadar herkes için normal işiten kişilerle aynı zorlukta.

Oticon OPN S 1 İşitme Cihazları Kullanıcıya Sağladığı Faydalar

 • Oticon Opn S1 premium teknolojili 64 Kanal 16 Bantlı yapısıyla fısıltı gibi ince seslerin, TV sesi gibi uzak seslerin duyulmasını normal işiten bir kişiyle aynı seviyeye getirebilmektedir.
 • Yüksek teknolojili Oticon Opn 1 özellikleri içerisinde yer alan saniyede 100 kez, çevreyi tarayıp konuşmaların aralarındaki gürültüleri bile algılayarak baskılama özelliği bulunur.
 • Oticon Opn S 1 işitme cihazı ile üst düzeyde duyma ve gürültü baskılama özelliğiyle konforlu bir kullanım yaşarsınız.
 • Yüksek teknolojili Velox işlemcisi ile en gürültülü ve kalabalık ortamlarda bile konuşma seslerine odaklanma imkânı sunar.
 • Uygun ve avantajlı ödeme imkanları ile en iyi Oticon Opn 1 fiyat seçeneklerine, yüksek kaliteye sahip olursunuz.
 • Oticon Opn S serisinin en yüksek kanal sayısıyla, olabilecek en doğal duyma imkânı sunar.
 • Oticon Opn S 1 işitme cihazı, ince sesler yanı sıra TV seslerini anlamada kolaylık sağlar.
 • Yüksek seviyelerdeki işitme kayıplarına yönelik uygun güçlü hoparlör seçenekleri bulunur.
 • Oticon Opn S 1 işitme cihazı, hem pilli hem de şarj edilebilir olma gibi iki farklı seçenek ile alternatif sunar.
 • 60, 85, 100 ve 105 dB şeklinde bulunan hoparlör seçenekleri ile en hafiften en yükseğe tüm işitme kayıplarında kullanılabilir. Oticon’un premium hoparlörleri ile kristal berraklığında ses kalitesi sağlanır.
2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Oticon Opn S 1 Özellikleri

360 dereceli Ses Deneyimi

Oticon Opn S 1, ileri teknolojili sistemiyle beynin, etrafta olan seslere erişimini çok kolaylaştırır.

Kalabalık ve Gürültülü Ortamlarda Da Kolay Anlama İmkanı

Oticon Opn S 1, kalabalık ve gürültülü ortamlardaki konuşmaları, normal işitme sahip olan insanlarla aynı düzeyde anlamayı sağlar.

oticon opn s 2020 fiyat ve ozellikleri

Yüksek Teknolojili Kolay Şarj Edilebilir İşitme Cihazı

Oticon Opn S 1, kolay şarj edilebilir özelliği sayesinde, kolay ve kaliteli bir işitme imkanı sunar.

şarj edilebilir işitme cihazı oticon modelleri emy işitme

Uğultu (Feedback) Seslerini Sonlandırır

Premium teknolojisi ile Oticon Opn S 1, klasik işitme cihazlarında yaşanan uğultu (feedback) seslerini daha oluşmadan algılar ve önler.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Opn S 1 Premium İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba