Oticon Opn S3 İşitme Cihazı Fiyatları | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Opn S3 İşitme Cihazı Fiyatları | EMY İşitme

Oticon Opn S 3 İşitme Cihazı

Oticon Opn S 3 işitme cihazı Emy İşitme’ de Maximum, Bonus, Worldcard, Parafcard’ a 9 taksit kampanyasıyla. Oticon Opn S3 işitme cihazı Oticon’un Velox S işlemci platformuna sahip işitme cihazları olan Oticon Opn S serisi  premium işitme cihazlarının başlangıç modelidir.

Oticon Opn S 3 işitme cihazı fiyatları ve detaylı teknik bilgiyi almak için bizleri arayabilirsiniz. Emy İşitme’ de size özel işitme cihazı fiyat teklifi alın. Oticon Opn S 3 işitme cihazını randevu alıp merkezimize gelerek deneyebilir, kararınızı kalabalık ve gürültülü cadde ortamında cihazı deneyerek verebilirsiniz.

1 Saat İçinde Hijyenik Teslimat

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Detaylı bilgi için lütfen aşağı kaydırınız. 

Stokta yok

Açıklama

Oticon Opn S3 İşitme Cihazı Fiyatı ve Özellikleri

Oticon Opn S 3 Fiyat en çok karşılaştığımız sorular arasındadır. Opn S 3 İşitme Cihazı fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Oticon Opn S 3 işitme cihazı için uygun musunuz? Profesyonel ekibimizden Odyolojik danışmanlık alın. Ömür boyu hizmet kapsamında danışmanlık hizmetimizden faydalanın. Oticon Opn S3 fiyat avantajlarının yanı sıra doğru işitme cihazı seçiminde profesyonel destek ve güleryüzlü hizmeti Emy İşitme’ de alın. Oticon On uygulaması, OpenSound Navigator gibi özellikleri daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sunan Oticon Opn S3 işitme cihazı, 360 derece ses deneyimini çok yönlü odaklanma ile birleştirerek özellikle kalabalık ve gürültülü ortamlarda daha anlaşılır bir işitme sağlamaktadır.

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Oticon Opn S3 İşitme Cihazları Kullanıcıya Sağladığı Faydalar

Opn S3, Oticon işitme cihazları arasında premium teknoloji seviyesine sahip olup, Oticon Opn S3 işitme cihazı premium teknolojiyi uygun fiyatlara sunmaktadır.

oticon opn s isitme cihazi faydalari

Oticon Opn S 3 işitme cihazı Brainhearing patentli Oticon teknolojisi, Open Sound Optimizer ıslık sesini oluşmadan kesme gibi premium teknoloji özellikler ile %30 daha iyi konuşmayı anlama, %20 konuşmaları daha iyi hatırlama, %20 dinleme gayretini azaltma sağlamaktadır.

Oticon Opn S 3, 312 numara pille çalışan ve şarj edilebilir olmak üzere iki modele sahiptir. Şarj edilebilir işitme cihazı Oticon Opn S3 geceden şarja takıldığında tüm gün rahatlıkla kullanılabilmektedir.

oticon şarj edilebilir işitme cihazı ruby opn S

 • Oticon Opn S 3 ile Premium ve yeni teknoloji bir işitme cihazı kullanım özgürlüğünü yaşarsınız.
 • Oticon Opn S 3, netlikten ve ses kalitesinden ödün vermeden, tüm konuşmaların anlaşılmasında iyileşme yaparak, yaşam kalitenizi artırır.
 • Oticon Opn S 3, kullanıcıların farklı ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için olanaklar sunar.
 • Oticon Opn S 3 ile konuşmaları daha iyi ayırt ederken, dinlemeden kaynaklı eforunuz azalır ve daha fazla konuşmanın hatırlanma kapasitesini artırır.
 • Oticon Opn S 3, birden fazla hoparlörleri ile konuşmaları daha iyi şekilde takip edebilmenizi sağlar.

Oticon Opn S 3 Özellikleri

360 derece Ses Deneyimi Sunar

Oticon Opn S3, sunduğu ileri teknoloji ile beyninizin, etrafınızdaki seslere erişimini kolaylaştırır

oticon opn s fiyati ve ozellikleri

Gürültülü Ortamda Kolay Anlama İmkânı Sunar

Oticon Opn S3, gürültülü mekanlardaki konuşmaları, normal işitme yetisine sahip insanlar ile aynı düzeyde anlama imkânı sunar.

Yeni teknolojili Şarj Edilebilir İşitme Cihazı

Oticon Opn S3 şarj edilebilir modeliyle, kaliteli ve tam bir işitme için, gece kolay şarj edilebilme olanağı sunar.

Uğultu (Feedback) Seslerine Son Verir

Premium teknoloji işitme cihazı Oticon Opn S 3, çığır açan teknolojisi ile işitme cihazlarındaki rahatsız edici uğultu (feedback) seslerini oluşmadan önce algılayarak önler.

Oticon Opn S İşitme Cihazlı Modelleri

Oticon Opn S serisi premium teknoloji seviyesine sahip olup, Opn S 1- S 2 ve S 3 olmak üzere üç modelden oluşmaktadır. S 3 premium başlangıç modeli olup, fiyatlar ve teknolojik özellikler S 1′ e doğru çıkıldıkça artmaktadır.

Oticon Opn S İşitme Cihazı Özellikleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Opn S 3 İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba