Oticon Xceed Play 2-1 | Pediatrik (Çocuk) | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Xceed Play 2-1 | Pediatrik (Çocuk) | EMY İşitme

Oticon Xceed Play 2-1 | Pediatrik (Çocuk) İşitme Cihazı

Oticon Xceed Play pediatrik işitme cihazı fiyatı en çok akla gelen sorulardan biri olup, çocuğunuz için özel fiyat almak için lütfen merkezimizi arayınız. İleri ve çok ileri derece işitme kaybı yaşayan bebek ve çocuklar için üretilmiş olan Xceed Play, Oticon markasının 115 yıllık kalitesini 2020 teknolojisi ile birleştiriyor. Xceed Play 2 ve Xceed Play 1 olmak üzere iki modelden oluşan aile, %20 indirim + 9 taksit,  nakit ödemede %30 indirim avantajı ile Emy İşitme’ de.

Çocuğunuza Doğru İşitme Cihazını Uzman Desteğiyle Seçmek, Bilgi ve Randevu Almak İçin Arayınız.

İstanbul: (0216) 909 68 97 / Ankara: (0312) 419 00 46

Oticon Xceed Play Pediatrik (Çocuk) İşitme Cihazı Kısaca Özellikler

115 Yıllık Marka: Oticon’ un üstün çocuk işitme cihazı deneyimi ve ses kalitesi

48 Kanal 12 Bant/ 14 Bant Seçeneği: Pediatrik cihazlardaki maksimum ses işleme kapasitelerinden biri

2.4 Ghz Düşük Pil Tüketimli Bağlantı: Kablosuz olarak cep telefonu, tablet, bilgisayar ile bağlanarak ses aktarımı yapabilme

Süper Güçlü: İleri ve çok ileri işitme kaybı dereceleri için uygun

Darbeye ve Kurcalamaya Dayanıklı Tasarım: Uzun kullanım ömrü, diğer çocuklar gibi spor yapabilme

IP68 Sertifikası: Suya, toza ve tere dayanıklılık

su geçirmez oticon çocuk ve bebek işitme cihazları ile çocuğunuz yağmurlu bir havada rahatlıkla oyun oynayabilir

360 Derece Duyma: Kalabalık sınıfta tüm sesleri normal işitmeye yakın duyma

Islık Sesi (feedback) Önleme: Sarılma, hareket etme gibi durumlarda ıslık sesini azaltma

Led Gösterge: Kalıbın doğru oturmaması, düşük pil seviyesi gibi durumlarda yanıp sönerek aileye bilgi verme

12 Farklı Renk Seçeneği: Çocuğunuzun isteklerine göre farklı renkler ve çıkartmalar

6 aylık bebeklerden 18 yaşına kadar hitap eden pediatrik (çocuk) işitme cihazı Oticon Xceed Play, devrim yaratan Oticon Opn S işitme cihazlarındaki Velox S işlemcileri kullanmaktadır. Süper güçlü işitme cihazlarında ilk olan birçok özellik çocuğunuz için Oticon Xceed Play’ de hayat bulmaktadır.

oticon xceed play teknik ozellikler emy işitme

Açıklama

Oticon Xceed Play 2 ve 1 Fiyatları

Oticon Xceed Play 2 veya Xceed Play 1 %20 indirim + 9 taksit,  nakit ödemede %30 indirimli ve SGK ödemeli fiyat teklifi almak için hemen arayın. Pediatrik (çocuk) işitme cihazı fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Fiyat hesaplanırken cihaz bedelinden Sgk işitme cihazı ödemesi düşülmektedir. Çocuklarda işitme cihazı Sgk ödemeleri yaşa, velisinin emekli veya çalışan olmasına göre farklılık gösterdiğinden sabit bir fiyat yoktur.

Fiyat Bilgisi, Deneme Randevusu, İşitme Cihazı Önerisi, İşitme Testi ve Daha Fazlası İçin İletişime Geçiniz.

İstanbul: (0216) 909 68 97 / Ankara: (0312) 419 00 46

oticon xceed play 1-2 pediatrik süper güçlü işitme cihazı

13-18 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 4542 TL Velisi Çalışansa: 3633,84 TL5-12 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 4844,80 TL Velisi Çalışansa: 3875,84TL0-4 Yaş Arası İçin SGK İşitme Cihazı ÖdemesiVelisi Emekli Olduysa: 5440,40 TL Velisi Çalışansa: 4360,32 TL

Oticon Xceed Play Modelleri

Oticon Xceed Play 2 ve Xceed Play 1 olmak üzere iki modele sahiptir. Xceed Play 1 daha üst model çocuk işitme cihazı olup kanal bant sayısı ve patentli Oticon teknolojilerinden daha fazla barındırmaktadır. Cihazların kasa görünümleri aynı olup içlerindeki yazılım ve donanım farklıdır.

Çocuk İşitme Cihazlarında Her Zaman Uygun Fiyat

Emy İşitme olarak bizler çocuk işitme cihazı fiyatlarında her zaman uygun fiyat ve kredi kartına 9 taksit yaparak bebek ve çocukların olabilecek en iyi şekilde duymasını kendimize görev biliyoruz.

bebek ve çocuk işitme cihazları oticon modelleri, özellikleri ve fiyatları

 

Çocuk (Pediatrik) İşitme Cihazında Neden Emy İşitme?

İşitme kaybı olan çocuklarda işitme cihazı alım ve kullanım sürecinde hayati önem taşıyan beş maddede kendimizi sürekli geliştirerek hizmet veriyoruz.

1.İşitme Cihazının Kaliteli Bir Marka ve Model Olması

Oticon marka çocuk (pediatrik) işitme cihazları 115 yıllık bilgi ve deneyimin ürünüdür. Tüm pediatrik modeller tamamen çocuklara özel olarak Danimarka’ da Avrupa birliği standartlarında üretilmekte ve dünya genelinde milyonlarca çocuk tarafından kullanılmaktadır.

2.Cihazı Ayarlayan ve Takibi Yapan Odyometrist (İşitme Uzmanının) Bilgi ve Deneyimi

İşitme uzmanı kadromuz binlerce hastanın satış, uygulama ve takip sürecini başarıyla gerçekleştirmiş olup, çocuk işitme cihazı kullanıcılarını merkezimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek işitme sağlığı bilgilerimizin güncel kalmasını sağlıyoruz.

3.İşitme Merkezi Yönetiminin Uzun Vadeli Hizmet Verebilmesi

İşitme cihazı satın alınca tüm işlemleri biten cep telefonu, bilgisayar gibi bir ürün değildir. Çocuk ve bebek işitme cihazlarında uzun vadeli verimli kullanım için rutin kontrollerin profesyonel bir şekilde yapılması ve değişen ihtiyaçlara işitme merkezinin ayak uydurabilmesi çok önemlidir.

4.Aileye İşitme Kaybı ve İşitme Cihazı Kullanımı Eğitimi Verilmesi

Bebeğiniz size nasıl duyduğunu söyleyemez. Emy İşitme olarak ailelerin işitme kaybı, işitme gelişimi ile ilgili konularda eğitilmesini sağlıyor, evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz yöntemlerle dil ve konuşma gelişiminde tam iş birliği içinde ilerleme sağlıyoruz.

Oticon Opn Play, Oticon Xceed Play 2-1 Pediatrik (Çocuk) İşitme Cihazı fiyat ve özellikleri

 

5.Arıza ve Bakım Durumunda Yedek Cihaz Hizmeti

Emy İşitme’ den satın almış olduğunuz pediatrik işitme cihazları teknik servisteyken çocuğunuzun duymadan bir gün bile geçirmemesi için çocuğunuzun kaybına uygun yedek işitme cihazı temin ediyoruz.

Çocuk işitme cihazı kullanımında hedefimiz hastalarımızın eğitim hayatlarına olabilecek en iyi şekilde devam edebilmelerini ve normal işiten çocuklara yakın bir duyma standardına sahip olmalarını sağlamaktır. Emy İşitme olarak çocuk ve bebek işitme cihazı kullanıcıları bizim için ekstra öneme sahiptir. Hedefimiz işitme kayıplı çocukların hayata maksimum şekilde katılabilmelerini ve topluma faydalı birer birey olmalarını sağlamak için elimizden gelen her türlü hizmeti vermektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Xceed Play 2-1 | Pediatrik (Çocuk) İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba