MENÜ

Oticon Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazı – EMY İşitme

Oticon Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazı

(2 müşteri incelemesi)

115 yıllık Danimarka üretimi Oticon işitme cihazları markasının  kulak içi orta seviye işitme cihazları Ria 2 ile üst düzey gürültü baskılama ve konuşma koruma uygun fiyatlarla. İşitme kaybı sadece sizi değil çevrenizi de etkileyen ciddi bir sağlık problemidir. İşitme kaybı cihaz kullanılmadığında ilerlemektedir.

işitme cihazı 2019-2020 fiyatları arayarak anında öğren emy işitme

Oticon Ria2 kulak içi görünmeyen işitme cihazına SGK desteği ile sahip olmak için hemen randevu alın. Sağlıklı duyarak sağlıklı iletişim kurmaya sadece bir randevu uzaktasınız. İşitme kaybınıza sadece 1 saat ayırın. Sevdiklerinizi üstün kaliteye sahip ödüllü Oticon işitme cihazları ile duyun.

Açıklama

Oticon Ria2 Kulak İçi İşitme Cihazı (Cic) Fiyatı

Avrupa Birliği standartlarında Danimarka’ da üretilen Oticon Ria 2 işitme cihazı Oticon’ un en uygun fiyatlı işitme cihazı olup, en çok satılan Oticon modellerindendir. Oticon fiyatları ve Sgk destekli işitme cihazı alımı için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Oticon Ria 2 Fiyatı İçin: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00 

Emy İşitme’ de Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı bulunmaktadır. 

İşitme Cihazları Sgk Ödemesi Ne Kadardır?

 • Reçeteli Emeklilere 1012,5 TL 
 • Reçeteli Çalışanlara 810 TL

Emekli ve çalışanlar için Sgk işitme cihazı desteği, işitme cihazı alımı esnasında işitme merkezine ödenmektedir. Bu durum sosyal güvence ile eczaneden ilaç almaya benzetilebilir. Sgk 1012,5 TL emekliler için işitme cihazı desteği sağlar, kalan tutarı kullanıcı kendisi karşılar.

Randevu için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

114 yıllık Danimarka üretimi Oticon işitme cihazları markasının Premium kulak içi işitme cihazları giriş seviyesi Ria 2 ile üst düzey gürültü baskılama ve konuşma koruma uygun fiyatlarla. İşitme kaybı sadece sizi değil çevrenizi de etkileyen ciddi bir sağlık problemidir. İşitme kaybı cihaz kullanılmadığında ilerlemektedir. Oticon Ria2 kulak içi görünmeyen işitme cihazına SGK desteği ile sahip olmak için hemen randevu alın.

Oticon Kulak İçi İşitme Cihazları 70 dB (Yüksek) İşitme Kayıplarında Kullanılabilir

İleri derece işitme kaybına kadar kullanılabilen kulak içi işitme cihazı Oticon Ria 2 ile estetik bir görünüm üstün duyma ile birleşiyor. 114 yıllık Oticon markasının kalitesi ile merkezimizdeki işitme sağlığınız odaklı hizmet anlayışı birleştiğinde duymak sizin için kolaylaşıyor.

İşitme kaybınızı ertelemeyin!

İşitme sinirleri uyarılmadıkları zaman tahrip olmaktadır. İşitme kaybı ertelenip cihaz kullanılmadığında, işitme sinirlerinde geri dönüşü olmayan tahribata sebep olmaktadır. İşitme kayıplı kişinin konuşmayı ayırt etme skoru düşmekte, kelimeler duyulsa bile anlaşılması zorlaşmaktadır.

Unutmayın, konuşmaların içinde kalmak hayatın içinde kalmaktır.

Oticon Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazı Teknik Özellikler

Brain hearing: Beyine seslere anlam vermede yardımcı olarak dinleme gayretini azaltır. Kullanıcı gürültülü ortamlarda konuşmaları kaçırmaz.

Aslında Beynimizle Duyduğumuzu Biliyor muydunuz?

İşitme cihazı kullanırken Oticon brainhearing ile kelimeri rahatça ayırt edin.

Oticon Brainhearing Teknolojili İşitme Cihazlarında 9 taksit fırsatını kaçırmayın.

Günlük hayatımızda biz dursak çalışmayı bıraksak hatta hiçbir şey yapmasak dahi arka planda asla çalışmayı durdurmayan beynimiz dünya üzerindeki en eşsiz yapılardan biridir.

Faaliyetlerimizin hepsinin beyine bağlı olduğu gibi işitme de beyinde gerçekleşmektedir.Yani aslında kulaklarımızla değil beynimizle duyarız. Kulak kepçesinden 8.sinir olan duyma sinirine dek sesin geçirdiği macera duymanın sadece başlangıcıdır.İşitme kayıplı bireylerin en büyük sıkıntısı ‘Duyuyorum ama anlamıyorum’ ya da ‘2 kişi aynı anda konuşunca sesleri ayırt edemiyorum ‘ dur. Bu şikayetler sadece cihazlandırmayla son bulmayacağı için dünya markası olan Oticon , Brain hearing teknolojisini yaratmıştır. ‘Daha az çaba ile daha fazla duyma performansı’ ilkesini benimsemiş cihazlarına bu teknolojiyi mükemmel biçimde uygulamıştır.

-16 kanal 15 bant ile ince sesleri duyun!

İnce sesler ve çok kişinin bir arada konuştuğu ortamlarda kullanıcı daha rahat olarak kelimeleri ayırt edebilir. Konuşulanları duyuyor ancak ayırt etmekte zorlanıyorsanız yüksek kanal / bant sayısına sahip bir işitme cihazı kullanmalısınız. Oticon Ria 2 patentli Oticon teknolojilerinden birçoğunu içermektedir. Bu teknolojilerden başlıcaları;

-Üst düzey gürültü baskılama / Üst düzey konuşma koruma

 • Youmatic(Kişiselleştirilebilme) Özelliği

İşitme cihazınızın sizin istedikleriniz duyma özelliklerine göre ince ayarlanabilmesini sağlar. Her insanın duyma tercihleri birbirinden farklıdır. Bu her insanının en sevdiği rengin, en sevdiği yemeğin birbirinden farklı olmasına benzer. Bazı kişiler sesleri daha kalın duymak isterken, bazıları ince olarak duymak isteyeceklerdir.

Oticon youmatic ile işitme cihazının ince ayarlarını kendinize göre şekillendirin.

İşitme cihazınızı titiz, dengeli, nazik gibi duyma tercihlerinize göre şekillendirin.

-İnium Feedback Kalkanı

Islık(feedback) sesi olmadan rahatlıkla sarılabilmeniz için geliştirildi. Her ortamda cihazınızı ötme sesi olmadan kullanın.

oticon inium feedback shield

İşitme cihazınızı rahatsız edici ıslık sesi olmadan kullanın.

-Free Focus

Tüm çevrenizi 360 derece duymanız için tasarlandı. Ses detaylarını tüm çevrenizden gürültü baskılanarak alırsınız.

Oticon işitme cihazları ile tüm yönlerden gelen sesleri duyun.

360 derece tüm ses sahnesini dinlerken, kafanızı çevirdiğiniz yöne göre odaklanın. Kimi dinlemek istiyorsanız ona ağırlık verin.

Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazını Kimler Kullanmalıdır?

Ria 2 kulak içi işitme cihazı konuşmayı ayırt etme skoru düşmeye başlamış, özellikle kalabalık ve gürültülü ortamlarda duymakta zorlanan kişiler tarafından kullanılabilir. Ria 2 kulak içi işitme cihazı az, orta ve ileri dereceli işitme kayıplarında kullanılabilir.

İndirimli Fiyat Bilgisi için: (0312) 419 00 46/ (0553) 705 46 00

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

16 Kanal 15 Bant

Teknoloji Seviyesi

Orta

Oticon Ria 2 Kulak İçi İşitme Cihazı için 2 inceleme

 1. blank

  Berke

  çok kullanışlı bir cihaz üstelik dışarıdan fazla belli olmuyor en çok bu özelliği hoşuma gitti kesinlikle tavsiye ediyorum

  • blank

   Emy İsitme

   İşitme cihazı yorumlarınız için çok teşekkürler. Gerçekçi işitme cihazı yorumları ile Emy İştime cihazları. Anında işitme cihazı fiyatı öğrenmek için bizlerle iletişime geçin.

 2. blank

  Ahmet Saraç

  orta seviye teknolojiye sahip bir cihaz için uygun bir fiyata sahip. kullanışlı ve kaliteli bir cihaz. teşekkürler emyisitme

  • blank

   Emy İsitme

   Ahmet bey Oticon Ria 2 yorumlarınız için çok teşekkürler. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ömür boyu hizmetimiz kapsamında kontrol ve ayarlar için sizleri her zaman bekleriz. Saygılarımızla..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart