MENÜ

Sensei Pro Sp İşitme Cihazı Fiyatı ve Özellikleri | EMY İşitme

Oticon Sensei Pro Sp Çocuk ve Bebek İşitme Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

Oticon Sensei işitme cihazı ailesinin üst düzey işitme çözümünün özellikleri ve fiyatı bu yazımızda anlatılmıştır. 16 kanallı / 16 bantlı  Bluetooth bağlantılı premium işitme cihazı Oticon Sensei Pro Sp’ yi 9 taksit avantajı ile satın alın. İşitme cihazlarında SGK desteğinden faydalanarak Danimarka üretimi 2 yıl garantili Oticon Sensei Pro işitme cihazı sahibi olun.

Oticon Sensei Pro SP su geçirmezdir. Darbeye dayanıklı, nano kaplaması üstün Oticon kalitesini yansıtmaktadır. Çocuk ve bebekler için premium kalite işitme cihazı. Güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü pediatrik işitme cihazımız. IP 67  toz ve su geçirmezlik sertifikası ile çocuğunuz yağmurlu bir günde dışarıda oynayabilir. Oticon Amigo Fm sistemleri, Oticon Streamer gibi ek bağlantılarla işitme kaybı olan ve Oticon Sensei kullanan çocuk ve gençler öğretmenlerini sınıfın gürültüsü olmadan direkt olarak işitme cihazlarından duyuyor.

Açıklama

Oticon Sensei Pro Sp Fiyatları

Sağlık Uygulama Tebliği(Sut) a göre yaşa bağlı olarak işitme cihazı ödemeleri değişiklik göstermektedir. Güncel Sensei Pro Sp fiyatını anında öğrenmek ve size özel fiyat teklifi almak için hemen arayın.

Randevu ve Fiyat Bilgisi İçin: (0312) 419 00 46 veya (0553) 705 46 00

Çocuklar İçin Her Zaman Uygun Fiyat

Emy İşitme Cihazları olarak bizler tüm çocukların doğru işitme cihazlarını kullanabilmeleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Çocuğunuzun uzun vadeli işitme serüveninde finansal kaygınızı en aza indirmeyi bir görev biliyor, çocuklarımız için en kaliteli hizmeti her zaman uygun fiyatlarla vermeye söz veriyoruz. 

Yaşa Bağlı SGK İşitme Cihazı Geri Ödemeleri

 • 0-4 yaş arası : Velisi çalışan ise 1080 TL, emekli ise 1215 TL
 • 5-12 yaş arası: Velisi çalışan ise 960 TL, emekli ise 1080 TL
 • 13- 18 yaş arası: Velisi çalışan ise 900 TL, emekli ise 1012,50 TL
 • 18  yaş ve üzeri hastalarda çalışan ise 650, emekli ise 750 TL

18 yaş altı çocuklar için her iki işitme cihazı için ödeme alınabilmektedir. Hastaneden verilen  raporun çift kulak için yazılmış olması gerekmektedir. 18 yaş üstü yetişkinlerde işitme cihazı raporu önce bir kulak için verilir, 6 ay sonra işitme cihazının faydası kanıtlandıktan sonra ikinci işitme cihazı için rapor çıkarılıp ödeme alınır. İkinci işitme cihazı için raporun üniversitelerin Eğitim ve Araştırma Hastaneleri tarafından verilmesi gerekmektedir. Yetişkinlerde ikinci kulak için bu rapor verilirken kişinin ilk aldığı işitme cihazından fayda gördüğünün anlaşılması için Serbest Alan Testi istenmektedir.

Oticon Sensei Pro Sp Özellikleri

Oticon Sensei Pro Sp işitme cihazı, Streamer Pro cihazı ile beraber Bluetooth üzerinden cep telefonları ve tabletler ile bağlantı kurar. Oticon Sensei modellerinin tamamı hem işitme cihazı hem Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Eller serbest telefon görüşmesi yapabilir, işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Streamer yaka askısı sayesinde kimse farkında olmadan cihazınızın sesini ayarlayabilirsiniz. Yüksek kaybınıza rağmen Oticon Streamer ile rahatça iletişim kurun.

Oticon Sensei Pro ile Sensei Arasında Ne Fark Var?

Oticon markasında Pro modellerde işitme cihazları her iki kulak için kullanıldığında aralarında iletişim kurarak çalışır. Sesin geldiği yönü tayin etmede çift taraflı senkronizasyon özelliği çok önemlidir. Oticon Sensei Pro ile Sensei işitme cihazı farkı temelde çift taraflı iletişim kurma özelliğinin Pro modelde olup, Sensei de olmamasıdır.

Oticon Sensei SP ile Sensei Arasında Ne Fark Var?

Oticon markasında SP modellerde işitme cihazları süper güçlü olup, 110 DB’ ye kadar kayıplarda kullanılabilir. Oticon Sensei Sp ile Sensei işitme cihazı farkı temelde cihazın ses çıkış gücü (desibel)’ dir.

16 kanal 16 bant Sayısıyla Olabilecek En Doğal Duyum: Oticon Sensei Pro, Oticon işitme cihazları ailesinin en yüksek kanal bant sayılarından birine sahip olup 0- 18 yaş aralığında kullanılabilmektedir. Geniş kanal bant aralığı sayesinde işitme cihazı beyin gelişiminde etkili olan tüm sesleri doğal olarak kullanıcıya sunmaktadır. Hayatın her alanında yer alacak gelişmekte olan çocuklar için tüm sesleri en ince detaylarına kadar duymak oldukça önemlidir. İşitme kaybı olan çocuk ve ergenlik yaşındaki kişilerin okul performansı açısından gürültüden arınmış, doğal bir ses duymaları çok önemlidir.

Süper Güçlü: Hafiften Çok ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarına uygulanabilir. Oticon Sensei ailesi 4 işitme cihazından oluşmaktadır. Bu cihazlar ses çıkış güçlerine göre Oticon Sensei, Oticon Sensei Pro, Oticon Sensei SP, Oticon Sensei Pro SP ‘ dır. SP( Super Power) kısaltmasına sahip cihazlar süper güçlü olup ileri ve çok ileri derece işitme kayıplarına uygulanmaktadır. Yüksek işitme kaybına sahip çocuk ve ergenlik yaşındaki kullanıcılar ileri kayıplarını karşılayacak güçteki sesleri yüksek kanal- bant sayısı ve 114 yıllık Oticon kalitesi sayesinde doğal olarak duymaktadır.

Farklı Renk Seçenekleri

 

Led kalıp göstergeli: Cihazın üzerinde bulunan led gösterge sayesinde çocuğunuz kalıpla oynadığı zaman veya kulağı zaman içinde büyüdüğü zaman haberdar olacaksınız. Led gösterge kalıbın çocuğunuzun kulağına oturmadığı durumlarda yanarak size kalıbı düzeltmenizi veya yeni bir kulak kalıbının vaktinin geldiğini söyleyecektir.

Bebeğiniz Size Nasıl Duyduğunu Söyleyemez.

oticon sensei işitme cihazı

Su Geçirmez –Darbeye Dayanıklı: Çocuğunuz her ortamda rahatça arkadaşlarıyla oynayabilir. Su geçirmez nano kaplaması sayesinde Otion Sensei işitme cihazı ailesi sudan, tozdan, nemden ve darbelerden etkilenmez.  Oticon Sensei, bir kez alıp uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir işitme çözümüzüdür.

Çocuklar Bizim En Değerli Varlıklarımızdır

Emy İşitme ailesi olarak bizler, çocukların işitme gelişimine çok büyük önem veriyoruz. Konusunda uzman personelimiz ve çocuklara duyduğumuz büyük sevgimizle hizmet veriyoruz. Sektördeki en uygun fiyat aralığı ile velilerimize kolaylık sağlamak istiyoruz. Kredi kartına 9 taksit seçeneğimiz ile çocuğunuz için en iyisine uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Çocuk ve Bebeklerde İşitme Kaybı

Çocuklarda bazen doğuştan, bazen dış etkenlere bağlı olarak işitme kaybı olabilmektedir. Çocuk işitme kayıplarında erken teşhis çok önemlidir. Çocuğun olabilecek en erken yaşta işitme kaybına uygun, mutlaka pediatrik özelliklere sahip (çocuklar için özel üretilmiş) bir işitme cihazı kullanmaları gerekmektedir. Çocuklarla yetişkinler sesleri aynı şekilde duyup algılamazlar. Ülkemizde ne yazık ki yetişkinler için üretilmiş cihazlar çocuklara satılmaktadır. Çocuklar yetişkin cihazları ile yeterli işitme gelişimine sahip olamamakta, bazı sesleri duymadan büyüdükleri için konuşmada, okul hayatında yeterli gelişimi sağlayamamaktadır.

Oticon Sensei Fm Sistemleri Uyumu

Amigo Fm Sistemi Özellikleri

Amigo Fm sistemleri öğretmenin konuşma sesini direkt olarak Oticon Sensei işitme cihazlarına iletir. Öğretmendeki verici Oticon Amigo modülü Oticon Sensei işitme cihazındaki alıcıya sesi iletir. Alıcı da işitme cihazlarına sesi ileterek birçok çocuk ve gencin bir arada eğitim gördüğü sınıfın uğultusundan çocuğunuzun en az etkilenmesini sağlar. Oticon Amigo Fm sistemleri ileri veya çok ileri derece kayba sahip de olsalar çocuklara eğitim hayatlarında öğretmenlerini sağlıklı duyma imkanı sağlamaktadır. Oticon Fm sistemleri sahibi olabilmek için hemen randevu alın.

Çocuk ve Bebeklerde İşitme Kaybı

Çocuklarda bazen doğuştan, bazen dış etkenlere bağlı olarak işitme kaybı olabilmektedir. Çocuk işitme kayıplarında erken teşhis çok önemlidir. Çocuğun olabilecek en erken yaşta işitme kaybına uygun, mutlaka pediatrik özelliklere sahip (çocuklar için özel üretilmiş) bir işitme cihazı kullanmaları gerekmektedir. Çocuklarla yetişkinler sesleri aynı şekilde duyup algılamazlar. Ülkemizde ne yazık ki yetişkinler için üretilmiş cihazlar çocuklara satılmaktadır. Çocuklar yetişkin cihazları ile yeterli işitme gelişimine sahip olamamakta, bazı sesleri duymadan büyüdükleri için konuşmada, okul hayatında yeterli gelişimi sağlayamamaktadır.

Çocuklarda işitme ve işitme kaybı hakkında detaylı bilgiler için lütfen tıklayınız.

Oticon Sensei ve Oticon Sensei Pro Teknik Özellikler

Oticon Sensei ile Sensei Pro Arasındaki Farklar

Teknik Özellik Sensei Pro Sensei
Speech Guard E Var Yok
SmartFit™ Eğiticisi Var Yok
EasyRECD™ Var Var
VoicePriority i™ Var Var
Inium feedback(ıslık sesi) Kalkanı Var Var
Binaural Senkronizasyon(Otomatik) Var Yok
Binaural Koordinasyon (PB operations) Var Var
Fitting bandwidth* 10khz 10khz
Noise Management Üç Aşamalı Üç aşamalı
Adaptive Directionality Çoklu Bant Tek Bant
Power Bass Var Yok
Music Widening Var Yok
Fitting bands 10 8
Frequency Channels 16 16
ConnectLine compatible Var Var
FM compatibility filter Var Var

 

 

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

16 Kanal 16 Bant

Teknoloji Seviyesi

İleri

Oticon Sensei Pro Sp Çocuk ve Bebek İşitme Cihazı için 1 inceleme

 1. blank

  Selim Oktay

  Oğlumun işitme sorunu olduğu için işitme cihazı almamız gerekiyordu bizlerle gerçekten aile samimiyetinde ilgilenen, oğlumu eğlendirerek yardımcı olan EMY İşitme ailesini herkese tavsiye ederim.

  • blank

   Emy İsitme

   EMY İşitme olarak çocuk ve gençlerimizin yaşam boyu işitme kayıpları için çözümler üretebilmek en büyük mutluluk kaynaklarımızdan. Oticon Sensei Pro Sp yorumunuz için çok teşekkür eder, satış sonrası ömür boyu destek kapsamında sizleri işitme cihazlarınızın ayar ve bakımları için her zaman merkezimize bekleriz. Saygılarımızla..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart