Oticon Dynamo Sp 4 Süper Güçlü İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Dynamo Sp 4 Süper Güçlü İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı

Oticon Dynamo SP4 işitme cihazı 2020 itibariyle üretimden ve stoklardan kalkmıştır. Oticon Xceed işitme cihazı yeni gelen modeldir. Oticon Dynamo Sp 4 fiyatı ve özelliklerini içeren yazımızda dünyanın en güçlü işitme cihazı olan Dynamo tanıtılacaktır. Süper güçlü (Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler çok daha rahat duyabilmektedir. 110db (çok ileri) işitme kayıplarına hitap eden Oticon Dynamo SP 4 ve diğer Dynamo modellerini incelemek için aşağı doğru kaydırın.

Oticon Dynamo Sp4 Üretimden Kalkmış Olup, Oticon Xceed 3 İşitme Cihazı Yerini Almıştır. 

İstanbul: (0216) 909 68 97 / Ankara: (0312) 419 00 46

oticon xceed 3 işitme cihazı fiyatı ve özellikleri emy işitme

Stokta yok

Açıklama

Oticon Dynamo SP 4 İşitme Cihazı Fiyatı

Oticon Dynamo SP4 işitme cihazı 2020 itibariyle üretimden ve stoklardan kalkmıştır. Oticon Xceed işitme cihazı yeni gelen modeldir.

Güncel Oticon Xceed SP-UP fiyatı için lütfen arayınız.

İstanbul: (0216) 909 68 97 / Ankara: (0312) 419 00 46

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Güçlü işitme cihazı Oticon Dynamo Emy İşitme’ de sizlerle. Süper güçlü(Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler çok daha rahat duyabilmektedir.

Oticon Dynamo SP 4 Teknik Özellikler

 • 4 kanal 15 bantlı orta seviye süper güçlü işitme cihazı. Yüksek işitme kayıplı kişilerin duyması için özel olarak 115 yıllık Danimarka firması Oticon tarafından tasarlandı.
 • Cihazlar terden nemden ve tozdan etkilenmemektedir. Rahatlıkla herkes tarafından tüm gün boyunca kullanılabilir.
 • BrainHearing™ teknolojisi ile üstün ses detayı. Tv izlemek ve kalabalık ortamlarda duyabilmek için beyne yardımcı olur. Kişinin daha az yorularak işitme cihazı kullanmasını sağlamaktadır.
 • Çift taraflı kullanıldığında cihazlar birbiriyle senkronize çalışıp daha iyi işitme sağlama(bineural senkronizasyon). İnsan kulağının çift duyarken çalışma prensibini temel alır. Sağ ve sol kulaktaki işitme cihazı kablosuz iletişim kurarak çift taraflı dengeli işitme sunar. Yüksek kayıplarda çift taraflı kullanıldığında kelimelerin anlaşılmasında %40 a kadar kazanç sağlamaktadır.
 • 100 db ortalama kayıplara kadar kullanılabilir. Uzun süreli devam eden ve çok yüksek işitme kayıpları için uygundur.
 • Üst düzey gürültü baskılama özelliğine sahiptir. İşitme cihazı yüksek sesi uğultu ve rahatsız edici ıslık sesi olmadan sunar. Feedback( ıslık sesi) kalkanı ile işitme cihazınız ile rahatça sarılabilirsiniz.

Kimler Oticon Dynamo Sp 4 Kullanmalıdır?

Oticon Dynamo SP 4 , pantentli Oticon Brainhearing, Youmatic, Speech Guard gibi teknolojiler içermektedir. Yüksek işitme kayıplılar(100 db kayba kadar uygun) bu teknoloji sayesinde ince sesleri daha iyi duyabilmektedir. Oticon Dynamo SP 4 işitme cihazı yüksek işitme kayıplı öğrenciler, iş hayatının içindeki kişiler, TV ve telefondan maksimum verimi almak isteyen tüm işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Oticon Dynamo SP 4 kelimeleri ayırt etmekte zorlanan, konuşmayı ayırt etme skoru (Speech Discramination) düşük olan kişilerde premium performans sağlamaktadır.

Daha önce işitme cihazı alan ancak kullanamayan, gürültüden kolay rahatsız olan, konforlu bir sesi rahatsız olmadan duymak isteyen herkes Oticon Dynamo SP 4 işitme cihazı kullanmaya adaydır. İşitme cihazını denemek için randevu alın.

Oticon Dynamo SP 4 Cep Telefonuna Nasıl Bağlanır?

Oticon Dynamo SP 4, Streamer Pro cihazı ile beraber Bluetooth üzerinden cep telefonları ve tabletler ile bağlantı kurar. Oticon Dynamo serisinin tamamı hem işitme cihazı hem Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Eller serbest telefon görüşmesi yapabilir, işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Streamer yaka askısı sayesinde kimse farkında olmadan cihazınızın sesini ayarlayabilirsiniz. Yüksek kaybınıza rağmen streamer ile rahatça iletişim kurun.

Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplılar, rahatsız edici ötme sesi olmadan konuşmalara dahil olup, TV seyredebilmektedir.

Neden Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı?

Dünyanın en güçlü işitme cihazı Oticon Dynamo Emy İşitme’ de sizlerle. Süper güçlü(Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler uygun fiyatlara duyabiliyor. Oticon Dynamo Sp 4 Emy İşitme’ de kampanyalı olarak sizlerle. Süper güçlü cihazlara uygun fiyatlara sahip olun. 100 db e kadar yüksek işitme kayıplarında uygulanabilen Oticon Dynamo Sp4 ile tv, bilgisayar, telefon gibi duyulması zor sesler Blueotooth bağlantılı Streamer Pro ile sizlerle.

 • Çift taraflı kullanıldığında cihazlar birbiriyle senkronize çalışıp daha iyi işitme sağlama(bineural senkronizasyon)
 • Ankara- İstanbul- İzmir’ de yetkili Oticon Teknik servisi bulunmaktadır.
 • Başlangıç düzeyi gürültü baskılama ile tüm ortamlarda gürültüsü azaltılmış bir ses duyacaksınız.
 • Bluetooth ile cep telefonu tablet, bilgisayar ve akıllı TV bağlantısı

İstanbul: (0216) 909 68 97 / Ankara: (0312) 419 00 46

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

4 Kanal 15 Bant

Teknoloji Seviyesi

Orta

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba