MENÜ

Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı – EMY İşitme

Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı

Oticon Dynamo Sp 4 fiyatı ve özelliklerini içeren yazımızda dünyanın en güçlü işitme cihazı olan Dynamo tanıtılacaktır. Süper güçlü (Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler çok daha rahat duyabilmektedir. 110db (çok ileri) işitme kayıplarına hitap eden Oticon Dynamo SP 4 ve diğer Dynamo modellerini incelemek için aşağı doğru kaydırın.

Açıklama

Oticon Dynamo SP 4 İşitme Cihazı Fiyatı

Oticon Dyamo SP 4 işitme cihazı uygun fiyatlı süper güçlü (ileri ve çok ileri derece işitme kayıpları için uygun) işitme cihazıdır. Güncel Oticon Dynamo SP 4 fiyatı için lütfen arayınız.

İndirimli Fiyat Bilgisi için Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0553) 705 46 00

İşitme Cihazları Sgk Ödemesi Ne Kadardır?

 • Reçeteli Emeklilere 1012,5 TL 
 • Reçeteli Çalışanlara 810 TL

Emekli ve çalışanlar için Sgk işitme cihazı desteği, işitme cihazı alımı esnasında işitme merkezine ödenmektedir. Bu durum sosyal güvence ile eczaneden ilaç almaya benzetilebilir. Sgk 1012,5 TL emekliler için işitme cihazı desteği sağlar, kalan tutarı kullanıcı kendisi karşılar.

Dünyanın en güçlü işitme cihazı Oticon Dynamo Emy İşitme’ de sizlerle. Süper güçlü(Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler çok daha rahat duyabilmektedir.

Oticon Dynamo SP 4 Teknik Özellikler

 • 4 kanal 15 bantlı orta seviye süper güçlü işitme cihazı. Yüksek işitme kayıplı kişilerin duyması için özel olarak 115 yıllık Danimarka firması Oticon tarafından tasarlandı.
 • Cihazlar terden nemden ve tozdan etkilenmemektedir. Rahatlıkla herkes tarafından tüm gün boyunca kullanılabilir.
 • BrainHearing™ teknolojisi ile üstün ses detayı. Tv izlemek ve kalabalık ortamlarda duyabilmek için beyne yardımcı olur. Kişinin daha az yorularak işitme cihazı kullanmasını sağlamaktadır.
 • Çift taraflı kullanıldığında cihazlar birbiriyle senkronize çalışıp daha iyi işitme sağlama(bineural senkronizasyon). İnsan kulağının çift duyarken çalışma prensibini temel alır. Sağ ve sol kulaktaki işitme cihazı kablosuz iletişim kurarak çift taraflı dengeli işitme sunar. Yüksek kayıplarda çift taraflı kullanıldığında kelimelerin anlaşılmasında %40 a kadar kazanç sağlamaktadır.
 • 100 db ortalama kayıplara kadar kullanılabilir. Uzun süreli devam eden ve çok yüksek işitme kayıpları için uygundur.
 • Üst düzey gürültü baskılama özelliğine sahiptir. İşitme cihazı yüksek sesi uğultu ve rahatsız edici ıslık sesi olmadan sunar. Feedback( ıslık sesi) kalkanı ile işitme cihazınız ile rahatça sarılabilirsiniz.
 • Bluetooth ile cep telefonu tablet, bilgisayar ve akıllı TV bağlantısı detaylar için tıklayınız.

Kimler Oticon Dynamo Sp 4 Kullanmalıdır?

Oticon Dynamo SP 4 , pantentli Oticon Brainhearing, Youmatic, Speech Guard gibi teknolojiler içermektedir. Yüksek işitme kayıplılar(100 db kayba kadar uygun) bu teknoloji sayesinde ince sesleri daha iyi duyabilmektedir. Oticon Dynamo SP 4 işitme cihazı yüksek işitme kayıplı öğrenciler, iş hayatının içindeki kişiler, TV ve telefondan maksimum verimi almak isteyen tüm işitme cihazı kullanıcıları tarafından tercih edilebilir. Oticon Dynamo SP 4 kelimeleri ayırt etmekte zorlanan, konuşmayı ayırt etme skoru (Speech Discramination) düşük olan kişilerde premium performans sağlamaktadır.

Daha önce işitme cihazı alan ancak kullanamayan, gürültüden kolay rahatsız olan, konforlu bir sesi rahatsız olmadan duymak isteyen herkes Oticon Dynamo SP 4 işitme cihazı kullanmaya adaydır. İşitme cihazını denemek için randevu alın. İletişim sayfası için hemen tıklayın.

Oticon Dynamo SP 4 Cep Telefonuna Nasıl Bağlanır?

Oticon Dynamo SP 4, Streamer Pro cihazı ile beraber Bluetooth üzerinden cep telefonları ve tabletler ile bağlantı kurar. Oticon Dynamo serisinin tamamı hem işitme cihazı hem Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilir. Eller serbest telefon görüşmesi yapabilir, işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilirsiniz. Streamer yaka askısı sayesinde kimse farkında olmadan cihazınızın sesini ayarlayabilirsiniz. Yüksek kaybınıza rağmen streamer ile rahatça iletişim kurun.

Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplılar, rahatsız edici ötme sesi olmadan konuşmalara dahil olup, TV seyredebilmektedir.

Neden Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı?

Dünyanın en güçlü işitme cihazı Oticon Dynamo Emy İşitme’ de sizlerle. Süper güçlü(Super Power) işitme cihazı olan Oticon Dynamo ile çok yüksek işitme kayıplı bireyler uygun fiyatlara duyabiliyor. Oticon Dynamo Sp 4 Emy İşitme’ de kampanyalı olarak sizlerle. Süper güçlü cihazlara uygun fiyatlara sahip olun. 100 db e kadar yüksek işitme kayıplarında uygulanabilen Oticon Dynamo Sp4 ile tv, bilgisayar, telefon gibi duyulması zor sesler Blueotooth bağlantılı Streamer Pro ile sizlerle.

 • Çift taraflı kullanıldığında cihazlar birbiriyle senkronize çalışıp daha iyi işitme sağlama(bineural senkronizasyon)
 • Ankara- İstanbul- İzmir’ de yetkili Oticon Teknik servisi bulunmaktadır.
 • Başlangıç düzeyi gürültü baskılama ile tüm ortamlarda gürültüsü azaltılmış bir ses duyacaksınız.
 • Bluetooth ile cep telefonu tablet, bilgisayar ve akıllı TV bağlantısı

Fiyat Bilgisi için: (0312) 419 00 46 / (0553) 705 46 00

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

4 Kanal 15 Bant

Teknoloji Seviyesi

Orta

Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı için 32 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oticon Dynamo Sp 4 İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart