Oticon Opn 2 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme
MENÜ

Oticon Opn 2 Görünmez İşitme Cihazı | EMY İşitme

Oticon Opn 2 Görünmez İşitme Cihazı

Oticon kalitesi en küçük formunda. Kişilerin %80 inde tamamen görünmez Oticon Opn 2 işitme cihazı fiyatı, teknik özellikleri, sgk destekleri ve daha fazlası için aşağı doğru kaydırın.

Anında Fiyat ve Bilgi Alın

Whatsapp Üzerinden İşitme Testinizi Değerlendirelim

İstanbul: (0216) 909 68 97 / 0536 066 06 89

Ankara: (0312) 419 00 46 / 0533 159 90 46

Detaylı bilgi için aşağı doğru kaydırınız.

Açıklama

Oticon Opn 2 Görünmez İşitme Cihazı Fiyatı

Güncel Oticon Opn 2 görünmez işitme cihazı fiyatı için lütfen arayınız. Emy İşitme’ anında fiyat teklifi alma hizmetimizden faydalanın.

Oticon Opn 2 Fiyatı İçin Tıkla ve Ara: (0312) 419 00 46 / (0216) 909 68 97

Avrupa Birliği Standartlarında Duyun!

Tüm işitme cihazlarımız Avrupa Birliği standarları ve Sağlık Bakanlığı’nın SUT (sağlık uygulama tebliği)’ ne uygun olup Danimarka’ da üretilmektedir. İşitme kaybı yaşayan ancak işitme cihazının görünmesini istemeyen kişiler için ideal Oticon işitme cihazı olan Opn 2 kulak içi Emy İşitme’ de üstün hizmet kalitesi, profesyonel teknik destek, 2 yıl garanti ve uygun fiyatlarla buluşuyor. Firmamızın Sgk ile anlaşması bulunmaktadır.

İşitme Cihazları Sgk Ödemesi Ne Kadardır?

Emy İşitme’ de emekliler ve çalışanlar için Sgk işitme cihazı ödemesi aldıktan sonra kredi kartına 9 taksit ile uygun ödeme koşullarına sahip olarak işitme cihazı almak mümkündür.

2023 işitme cihazlarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ödemesi 16 Mart 2023 tarihli değişiklikle yetişkin hastalar için çalışanlarda 2422 TL, emeklilerde 3028 TL’ dir. SGK, çift taraflı işitme cihazı için raporda belirtildiği takdirde ödeme yapmaktadır. Bu ödeme işitme merkezlerine yapılmaktadır.

Kullanıcıların %80 ‘inde tamamen görünmez.

Oticon’ un ürettiği minimum boyuttaki kulak içi işitme cihazları.

Dip kanal içi işitme cihazları kulağın iç kısmına yerleştirilerek minimum görünen işitme cihazları olmaktadır. Dip kanal içi (IIC) Oticon işitme cihazları 3 boyutlu yazıcıda kişiye özel olarak üretilmektedir. Kişinin kulak kalıbı merkezimizde Odyometristler tarafından alınmaktadır.

360 derece olarak tüm etrafınızı fısıltıya varan detaylarda duyun.

Oticon Velox platformunun devrim niteliğindeki ödüllü işlemcisine sahip Opn işitme cihazları ailesi, en temiz ses kalitesine gürültüden arınarak erişiyor. Birçok deneyimli işitme cihazı kullanıcısı tarafından dünya genelinde ‘kullandıkları en kaliteli işitme cihazı’ olarak tanımlanan Oticon Opn, fısıltılara erişimi sağlıyor.

Diğer işitme cihazlarına göre 50 kat daha fazla işlem yapabilen Velox süper hızlı işlemcili Oticon Opn saniyede 100 kez çevreyi tarayarak;

 • Toplantı salonu gibi kalabalık yerlerdeki uğultular,
 • Yol kenarında bir kafede otururken duyacağınız yol gürültüleri,
 • Sınıf ortamında, sinemada, restoranda kalabalık kaynaklı dış sesler,

Konuşma netliği bozulmadan baskılanır. Gereksiz sesler ayıklanarak Opn kullanıcısına dinlemekte olduğu kişilerin sesi yükseltilerek verilir. Bu sayede kalabalık ve gürültülü yerlerde patentli Oticon Opn teknolojili işitme cihazlarına sahip kişiler, normal işiten kişilere oldukça yakın performans sağlayabilmektedir.

Kalabalık bir ortamda masanın diğer ucu ile sohbet edin!

Çevrenizi şimdiye kadar böyle duymadınız. Sizi deneme randevusuna davet ediyoruz.

Oticon Opn 1 işitme cihazını denemek için randevu almanız yeterli. Emy İşitme’ de tüm sorularınıza cevap bulacak, cihazı merkez içinde, ve gürültülü cadde ortamında tamamen gerçek çevre şartlarında deneme fırsatı bulacaksınız.

20 iş günü içinde teslim. Emy işitme hizmet anlayışı ile rutin kontroller.

İşitme cihazını güvenilir, sattığı ürünün teknik anlamda arkasında durabilen, insan odaklı, ürünün geniş özellik yelpazesine hakim, çözüm odaklı, genç ve dinamik, sağlıkçı ilkelerine sahip bir işletme olarak satma ve uygulama çabamızı her zaman sürdürüyoruz. 20 iş günü içinde size özel cihazınızı teslim ediyoruz.

Öne Çıkan Hizmet Şartları

 • 10 yıl süre ile teknik destek
 • 2 yıl garanti
 •  Periyodik bakım hizmeti
 • 3 boyutlu yazıcıda üretim

Danimarka üretimi ile üstün dayanıklılık.

114 yıllık Oticon markasının kalitesi ile tanışın. Oticon tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, milyonlarca işitme cihazını üretip pazarlayan, sektöründe öncü bir firmadır. Patentli birçok işitme cihazı teknolojisi sahibi olan Oticon, Avrupa birliği ülkeleri, Amerika, Kanada gibi ülkelerde en başarılı markalar arasında gösterilip, birçok tüketici ve teknoloji ödülüne layık görülmüştür.

Ek bilgi

Kanal ve Bant Sayısı

48 Kanal 14 Bant

Teknoloji Seviyesi

Çok İleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oticon Opn 2 Görünmez İşitme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  tr_TRTurkish

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Araba